Press "Enter" to skip to content

Що потрібно враховувати найпершим при покупці відеореєстратора на авто

Якщо у вас є автомобіль, то варто купити і відеореєстратор. У деяких випадках цей маленький пристрій може залишитися вашою єдиною гарантією безпеки. Він допоможе зафіксувати момент ДТП чи іншого злочину, а під час досудового розслідування встановити винного у події. За відсутності свідків, які можуть підтвердити вашу невинуватість або допомогти впізнати злочинця, ви зрозумієте цінність цього гаджета.

Критерії вибору

Обладнання має відповідати всім вимогам щодо зручності, запису та відтворення відеоінформації. Також те, чи зможете ви використовувати записане відео, безпосередньо залежатиме від його якості. Тому, вибираючи відеореєстратори для автомобіля, варто звернути увагу на такі характеристики:

  • Вбудований екран. Його наявність дозволить переглядати потрібні відеоматеріали безпосередньо з реєстратора. Також можна звернути увагу на моделі, які підключаються до смартфона через спеціальний додаток. В такому випадку вам навіть реєстратор знімати зі скла чи дзеркала не буде потрібно. Достатньо увімкнути потрібну програму на своєму телефоні.
  • Реакція на удар, гальмування, прискорення. Завдяки цій функції пристрій не лише зафіксує подію в потрібний момент, а й буде економити місце на карті пам’яті і заряд батареї. Записи вмикатимуться лише тоді, коли це справді необхідно.
  • Якість зйомки. Тут слід враховувати два фактори: роздільну здатність і частоту кадрів. Перший відповідає за різкість і деталізацію картинки, а другий за плавність. Тож якщо ви хочете, щоб усі деталі у відео були помітні та чіткі на стоп-кадрах чи при сповільненому відтворенні, вибирайте модель із найбільшими параметрами. Роздільна здатність однозначно не повинна бути меншою 1280×720, а частота кадрів не нижче 30 FPS. Також переконайтеся, що прилад підтримує нічний запис, адже вночі також може статися все, що завгодно.
  • Кут зйомки. Оптимальним вважається показник 140 градусів. Він дозволяє захопити максимум деталей без спотворення зображення. Якщо цього недостатньо, зверніть увагу на моделі з кутами до 180 градусів — вони бачать більше. Але тут потрібно враховувати, що вони можуть спотворювати картинку по ефекту “риб’ячого ока”.
  • Об’єм пам’яті. Разом з реєстратором необхідно купити карту пам’яті для зберігання відеозаписів. Підбирати її потрібно, враховуючи якість відео. Ролики з високою роздільною здатністю займають більше місця, тому кількість пам’яті має бути великою.
  • Фіксація. Є кілька типів кріплень. Присоски можна прикріплювати та знімати за бажанням. Але при занадто високих і занадто низьких температурах міцність фіксації може знизитися. Наклейки можна закріплювати лише один раз. Також є прищіпки, які чіпляються до дзеркала. Між неповоротними і поворотними кронштейнами краще вибрати другий варіант. З ним ви в будь-який момент зможете повернути камеру в потрібний бік.

Обов’язково упевніться, що пристрій може записувати звук, адже слова в багатьох випадках грають не менш важливу роль, ніж картинка.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі