Press "Enter" to skip to content

Що потрібно зробити з саморізами перед їх використанням для покращення кріплення

Можна, звичайно, просто взяти шуруп і використовувати його з відповідним інструментом за прямим призначенням. Однак, знаючі майстри добре обізнані про те, що перед початком трудового процесу слід зробити ще щось для полегшення життя. Чи потрібні додаткові дії для покращення кріплення та його захисту від впливу агресивного середовища? Тоді діємо.

Насправді нічого принципово складного з металовиробами робити не доведеться. Вся суть попереднього процесу зводиться до того, щоб покрити шурупи яким-небудь захисним складом. Проте, змащувати металовироби чим попало теж не можна. Категорично заборонено, наприклад, попри окремі «народні» поради, використовувати для цих цілей продуктову олію. Нічим хорошим це не скінчиться, особливо під час роботи з деревиною.

По суті правильних мастил для шурупів лише дві. Перша – це ливарне мастило (літол). Пластична мастило, що отримується за допомогою загущення нафтової олії з використанням ливарного мила. Емульсія цих двох компонентів утворює стабільний в’язкий гель. Мастило має високу термостійкість і в’язкість, не волає іржі і забезпечує гарне прилипання. Друга – це графітове мастило. Ця речовина також є побічним продуктом переробки вуглеводнів. Корисні властивості графіту – одна з модифікацій вуглецю, до неї додають численні присадки на кшталт міді та дисульфату молібдену. Як і літол, графітове мастило захищає від іржі та забезпечує краще схоплювання.

Використання ливарного або графітового мастила дозволить забезпечити найкраще кріплення та захистити його від іржі. Важливо і те, що обробка металовиробів мастилом дозволить з високим ступенем ймовірності захистити конструкцію, що з’єднується, від будь-яких скрипів. Особливо актуальним є такий підхід при монтажі полових дощок. Само собою, ця операція є рекомендованою, але не обов’язковою. Якщо мастил під рукою немає, то без них можна обійтися, хоча кінцевий результат буде зовсім не той.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі