Press "Enter" to skip to content

Що пропонує мода на кулони у 2022 році?

Мода та стабільність — два різні несумісні поняття. З’являються нові та нові тренди, подарувавши нам чергове чудове бачення. Проте мода повертається і часто можна бачити трендові предмети та речі, що нагадують минулі колекції. Це стосується і аксесуарів, і прикрас.

kulon

Жіночі кулони https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/pidvisky-ta-kulony/f/dlia_koho-zhinci/ цього року суттєво відрізняються, якщо порівняти з моделями минулих років. Однак дами, які вперто стежать за трендом, зможуть помітити схожість з прикрасами, які були популярними у 80-х або 90-х роках. Експерти у світі ювелірної краси від компанії Укрзолото пропонують розібратися, які коштовності варто придбати у 2022 році та як не помилитися з покупкою.

Тренд на жіночі кулони

Перед тим, як заглибитись у подробиці модного світу, слід зрозуміти, що підвіски та кулони — це далеко не одне й те саме. Кулоном вважається виріб, який носять на ланцюжку або шнурку в єдиному вигляді. Він є головною прикрасою на шиї дівчини, незалежно від того, на що він нанизаний.

Підвіс — це прикраса, яку можна носити не тільки на шийному ланцюзі, але також на браслетах та сережках у вигляді кілець. І вибір необов’язково має бути в єдиному екземплярі — він може бути доповнений подібними виробами чи шармами.

Нинішні кулони мають відмінність від попередніх колекцій. Зараз з’являються розкладні конструкції, що складаються із двох частин. Половинки можуть закріплюватися акуратною клямкою або маленькими петлями. До таких моделей слід віднести церковні варіанти, а також медальйони — вироби, що дозволяють зберігати всередині фото близької людини або якийсь важливий предмет.

Ювелірні прикраси 2022 стали більш демократичними. Особливий акцент — стирання кордону між дешевим та дорогим. Дизайнери ювелірних компаній стали застосовувати дорогоцінний сплав поряд з напівдорогоцінним камінням в одному виробі. Популярними стали навіть такі камені, як бурштин, агат, бірюза та нефрит. Цикрон, що раніше використовувався як альтернатива діаманту, зараз у модних сучасних кулонах став цінний сам по собі. Завдяки своїм різноманітним відтінкам він може легко замінити інші напівдорогоцінні мінерали.

Важливим критерієм новомодного кулона вважається яскравість. Дорогоцінність повинна впадати у вічі і привертати увагу. Тепер не проблема вибрати оригінальний варіант, що підходить обраному луку або настрою.

Для створення шикарного образу, бажано врахувати такі нюанси:

  • форма;
  • стиль та тема;
  • кількість ярусів.

На зміну помірності приходить надлишок. Великі масивні кулони є особливо актуальними сьогодні. Шанувальникам експериментів будуть цікаві моделі, в яких поєднані несумісні стилі.

kulon s krasnim kamnem

Перед тим, як купити прикрасу, фахівці ювелірного будинку Ukrzoloto рекомендують заздалегідь уточнювати ціни на продукцію та уважно вивчати якісні параметри кожної моделі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі