Press "Enter" to skip to content

Що спричинило популярність фланелевих сорочок?

Фланелева тканина – один з найбільш популярних матеріалів, які використовуються для пошиву одягу та текстильних виробів. Зазвичай, це 100% бавовняна тканина, що виготовлена з грубої нитки звичайним полотняним переплетінням. Після начісування, на поверхні матеріалу утворюється м’який та затишний “пушок”. У даній статті, ми пропонуємо ознайомитися з особливостями цієї тканини та розглянути причини, чому фланелеві сорочки підтримують свою популярність вже понад століття у всьому світі.

Унікальні особливості фланелевої тканини

Фланелева тканина має низку неповторних особливостей, які забезпечують їй велику популярність серед споживачів. Ось декілька з них:

  1. М’якість та приємність на дотик. Фланелева тканина може виготовлятись з різних матеріалів (включаючи синтетику та вовну), але головною складовою завжди є натуральна бавовна. Волокна піддаються спеціальній обробці, що робить їх пухнастими. Це надає матеріалу приємну текстуру та забезпечує комфорт під час носіння.
  2. Теплоізоляція. Фланелева тканина має відмінні теплоізоляційні властивості, що робить її ідеальною для виготовлення зимового одягу та постільних речей.
  3. Міцність та зносостійкість. Фланелева тканина добре переносить навантаження та має високу зносостійкість, тому вона ідеальна для виготовлення повсякденного одягу.
  4. Різноманітність. Фланель доступна в широкому спектрі кольорів та візерунків, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для будь-якого смаку та стилю.

Стильні та затишні речі для холодної пори року

Фланель дуже популярна для пошиття предметів повсякденного гардеробу та навіть виробів домашнього текстилю, завдяки своїм властивостям. За допомогою фланелі можна створити:

  • Шарфи. Фланелеві шарфи – чудовий спосіб зберегти тепло в холодну погоду. Вони приємні до тіла та не подразнюють шкіру. Їх можна стильно поєднувати з пальтами, куртками та джинсами;
  • Постільну білизну. Фланель – ідеальний матеріал для створення комплектів постільної білизни в холодну пору року. Вона створює додатковий затишок під час сну;
  • Піжами. Фланелеві піжами допоможуть зберегти тепло протягом всієї ночі в холодний період року.

Проте, найбільш популярними виробами з фланелі є практичні сорочки. Це незмінний хіт осені та зими, адже вони дуже зручні, теплі та стильні. Ці сорочки залишаються актуальними вже більше століття.

Як з’явилася мода на клітинку: історія лісорубських сорочок з фланелі

Ще не так давно клітинка на фланелі була атрибутом робітничого гардеробу, однак все змінилося з появою в американському фольклорі персонажа лісоруба Поля Баньяна. Його велика статура та сорочка в червоно-чорну клітинку стали народним надбанням. Ближче до 1940-х років попит на клітинку зріс настільки, що багато текстильних виробництв, таких як Carhartt і Pendleton, почали випускати сорочки з фланелі. Зірки того часу, такі як Мерилін Монро та Джордж Клуні, додали популярності клітинці на фланелі, що стало невід’ємною частиною американського культурного народного одягу. Сорочки з клітинкою з’явилися в гардеробі практично кожної культової особистості, включаючи Курта Кобейна, який уособлює 1990-ті роки минулого століття.

Невмируща мода: чому сорочки з фланелі не виходять з трендів?

Сорочки з фланелі досі зберігають актуальність і цінність у модному світі. Це пояснюється не тільки їх практичністю, а й естетичними якостями. Фланель – це м’який та приємний матеріал, який дозволяє комфортно проводити час у цьому одязі. Однак, головна перевага сорочок з фланелі полягає в їх дизайні. Яскраві та барвисті смужки та клітинки роблять ці речі стильними та привабливими. Вони підходять як для чоловіків, так і для жінок та стають головним акцентом образу. Сьогодні на ринку можна знайти безліч різних фасонів та моделей сорочок з фланелі – від класичних до більш оригінальних. Це одяг, який дозволяє поєднувати практичність та стильність, тому його популярність не зменшується і далі.

Що можна знайти у каталозі Текстиль-Контакт: види фланелі для покупки онлайн

В асортименті інтернет-магазину Текстиль-Контакт можна знайти широкий вибір тканин високої якості, що дозволяє кожному знайти гідний варіант для втілення своїх модних задумів. Серед популярних видів фланелі, пропонованих нашим магазином, можна знайти наступні:

  1. Тканина в клітинку або однотонна. Ця тканина має багато переваг, таких як повітропроникність та гігроскопічність. Матеріал приємний на дотик, зберігає стійкість кольору навіть при частому пранні. У нашому інтернет-магазині можна знайти фланель різних відтінків, яка особливо популярна для пошиття сорочок.
  2. Фланель з додаванням синтетики. Цей вид фланелі містить нитки поліестеру, що підвищує рівень зносостійкості та міцності тканини. Сорочки з картатої фланелі з комбінованим складом можна прати власноруч або в пральній машині при температурі води не вище 40 градусів. Прасувати речі, без заподіяння шкоди, рекомендовано при температурі до 150 градусів.
  3. Фланель з додаванням натуральної вовни. Цей вид матеріалу містить комбінацію волокон натуральної бавовни, поліестеру та вовни, завдяки чому використовується для пошиття утеплених виробів на осінній та зимовий період. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти фланель з різним візерунком та відтінком, що дозволить знайти відповідний варіант для будь-якого стилю одягу.
  4. Костюмна фланель. Один з видів цієї тканини, який здатний створити особливий образ. Відрізняється від звичайної фланелі наявністю невеликого начісу, що позитивно впливає на терморегуляцію та підтримку температури тіла. У магазині Текстиль-Контакт ви можете знайти широкий вибір костюмної фланелі – однотонної або з делікатною смужкою. Цей матеріал є надзвичайно популярним для пошиття одягу в стилі “кежуал”, а також для виготовлення повсякденних сорочок та різноманітних аксесуарів.

Загалом можна зазначити, що фланелева тканина є одним з найбільш універсальних та популярних матеріалів для виготовлення одягу та текстильних виробів. Її унікальні особливості роблять її дуже затребуваною серед споживачів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі