Press "Enter" to skip to content

Що таке ранжування сайту?

Сьогодні створити сайт – не проблема. При цьому можна піти кількома шляхами. Наприклад, скористатися однією з безкоштовних або платних платформ, і буквально зібрати з окремих модулів свій веб-ресурс за запропонованими шаблонами. Однак слово “шаблон” має насторожити проникливих людей. Адже в нинішній час, коли так цінуються унікальність і яскрава індивідуальність, мати такий же, як у всіх сайт, якось не годиться.

По правді скажемо створити дійсно серйозний і по-справжньому прибутковий проект таким чином не вийде. Причин багато, але сьогодні ми не будемо на цьому зупинятися. Просто вкажемо, що оптимальний варіант — звернутися для розробки сайту в професійну студію веб-дизайну. І замовити там не тільки створення свого ресурсу. Оскільки сам по собі він просто загубиться на просторах Інтернету. Тільки грамотна, продумана стратегія розкрутки сайту допоможе йому вибитися “в люди”.

У нашому випадку-досягти перших місць в ранжируванні пошукових систем. Чому вершини такого рейтингу так ваблять власників веб-ресурсів? І що взагалі таке, це горезвісне ранжування? Спробуємо розібратися.

На перший-другий і так далі розрахуйся!

Звичка вибудовувати все згідно з якимись критеріями-перша ознака наявності аналітичних здібностей. У співробітників Гугла таких якостей хоч відбавляй. Схоже, вони порівнюють все і все, щоб визначити, яке поняття, фраза або сторінка сайту найкраще відповідають певному пошуковому запиту. Ранжування – це той порядок, в якому веб-ресурси видаються пошуковиками при введенні запитів в браузері. Не варто плутати цей процес з рекламною видачею-це дві «великі різниці». Той же Гугл вибудовує сайти за певними критеріями. Їх безліч.

На місце в ранжируванні впливають як репутація ресурсу і дата його створення (“Старим” тут завжди шана), так і внутрішня і зовнішня оптимізація, дотримання негласним і чітко сформульованим правилам просування і т.д. Гугл любить еволюційний шлях розвитку. Тому новому сайту вибитися в ТОП видачі не так просто. На це знадобиться мінімум півроку в залежності від займаної ніші і докладених зусиль.

Важливо розуміти, що мова йде про місце в ТОП по релевантним тематиці сайту запитам. Тобто, якщо ресурс торгує міжкімнатними дверима, то він повинен високо котируватися саме за запитами, пов”язаними з таким товаром. В цьому і полягає сенс розкрутки. Користувачі Мережі, які шукають двері, повинні в підсумку в пошуковій видачі бачити сторінки сайту, що просувається. А ось ті, кому потрібні, скажімо, ворота, в число цільових відвідувачів не входять. Трафік, що прийшов з пошуковиків, вважається найякіснішим і називається природним. Люди, які відвідують сайт не по рекламних, а за запропонованими тим же Гуглом посиланнях, вже налаштовані на здійснення покупки. Тому конверсія в результаті переходу тут набагато вище, ніж при рекламному трафіку.

Навіщо нам ці ТОП 5? А що, ТОП 100 – це зовсім погано?

Новачки онлайн бізнесу спочатку не розуміють, навіщо досягати вершин ранжирування сайтів. Багато хто взагалі думають, що просування в мережі — це вигадка і виверт маркетологів. Однак насправді веб-ресурс мало створити-потрібно подбати про те, щоб користувачі дізналися про нього. Фактично без розкрутки сайт – що наземний магазин без вивіски і вітрини. Ніхто не відає, що він взагалі існує. І ніколи нічого не купить.

Але повернемося до високих місць в ранжируванні пошукових систем. Навіщо це потрібно? Пояснимо на прикладі Гугла:

  • Користувачі Інтернету, набираючи якийсь запит, отримують в результаті видачу сторінок сайтів, найбільш відповідних порушеної тематики.
  • Сайти у видачі сортовані Гуглом в залежності від місця в ранжируванні. Чим вище репутація ресурсу-тим раніше його покаже пошуковик.
  • За статистикою користувачі переходять за посиланнями, розміщеними на першій сторінці видачі, в 95 випадках зі ста. Більшість взагалі не відкривають навіть другу, не те що третю або десяту сторінку.

Хочете задовольнятися “крихтами з панського столу” — будь ласка, не займайтеся розкруткою сайту. Ну, а ті, хто хоче мати прибутковий онлайн бізнес в першу чергу після створення свого веб-ресурсу замовляють його просування.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі