Press "Enter" to skip to content

Шоколад без цукру – неперевершені смаки від Wander

Поціновувачам цукерок присвячується – це навіть на половину не висловлює те, що робить компанія Wander. Новий підхід до створення цукерок проглядається у кожному виробі, яки лоскоче уяву та смакові рецептори. Чого тільки вартий шоколад без цукру, який можна замовити в онлайн-boutique. І це не просто цукерка, а витвір мистецтва, в якому збалансований смак, що відкриває світ солодощів по новому.

Філософія виробника – надати змогу подорожувати за рахунок уяви. І щоб це дійсно вийшло, компанія Wander пропонує ну дуже яскраві за своїм смаком цукерки. Відрізняються вони між собою наповненням:

  • горіхи;
  • сухофрукти;
  • пастила.

Все це може бути у моно варіанті та покрите шаром бельгійського шоколаду без цукру. Є й асорті, в якому одна цукерка може вміщувати в себе пастилу та сухофрукти чи горіхи. І вся ця розкіш вкрита молочним чи чорним шоколадом.

Завдяки наповнювачам, компанія Wander додає яскравих смаків: кислинку та солодкість. Смак ягід та фруктів теж збережений. І все вкупі додає шоколаду без цукру незабутнього смаку, наділяючи його ще й природними ароматами.

Який шоколад без цукру можна замовити в Wander

Отримати комплімент у вигляді цукерок – це вже звично на будь-яке свято. Якщо ж хочеться здивувати, то саме шоколад без цукру допоможе в цьому. На сайті wander.boutique запропоновані цукерки до різних свят: дня Святого Валентина, захисників України тощо. І всі вони не тільки мають неперевершений смак, але й особливе пакування.

В каталозі можна обрати:

  • Selection White – білий шоколад у вигляді овальної плитки з в’яленою журавлиною та фундуком;
  • Pastivalle – асорті з 9 цукерок, і кожна має своє наповнення;
  • різні шоколадні драже – фундук з насінням чіа, чи мигдаль з сублімованою полуницею.

В асортименті шоколаду без цукру в багатьох варіаціях. Тому буде не складно знайти найцікавіший варіант для себе. До того ж компанія Wander не припиняє своїх пошуків нових смаків. Шоколатье весь час експериментують, та розширюють лінійку цукерок з найкращими смаками. Додають трохи натхнення та наснаги, щоб ми могли йти туди, куди кличе смак їхнього творіння.

Спробувати усі вже наявні цукерки можна будь-де. Компанія робить відправки шоколаду без цукру по всій Україні. До того ж завжди можна додати ще безліч інших цукерок, зроблених за більш традиційними рецептурами. Каталог Wander величезний і є сенс розглянути його самостійно.

Консультант інтернет-boutique завжди на зв’язку. Тому якщо потрібно краще розібратися з асортиментом, завжди можна звернутися до експертів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі