Press "Enter" to skip to content

Шоколад: в чому полягає його користь?

Шоколад є улюбленим смаколиком як для дітей, так і для дорослих. Важко знайти людину, для якої запах шоколаду не був би одним з найулюбленіших. Людину, якій смак шоколаду не піднімав би настрій і яку б не цікавила ідея придбати товари по оптовим цінам від Millennium. Але чи знаєте ви, що шоколад є не тільки дуже смачним, але й надзвичайно корисним?

Шоколад здатен прогнати депресію

В шоколаді міститься багато речовин, які здатні безпосередньо впливати на емоційний стан:

  • Теобромін. Завдяки йому ви одразу відчуєте прилив енергії. Окрім того, ця речовина допомагає знизити кров’яний тиск. Проте часто за сильним сплеском енергії слідує втома, тому і говорять, що до шоколаду звикають. Адже хочеться до енергічного стану хочеться повертатися знову і знову.
  • Анандамід. Покращує настрій та надає бадьорості. Є сильною стимулюючою речовиною, але при цьому не шкодить серцю та судинам.
  • Фенілеталамін. Потрапляючи в організм, трансформується у серотонін — важливу хімічну речовину, здатну регулювати настрій.

Покращує роботу серця

Якщо з певною регулярністю вживати какао, то можна суттєво знизити ризик виникнення хвороб серцево-судинної системи. Це підтверджують досліди, які були проведені кілька років тому Під час цих дослідів вчені спостерігали за 470 участниками, які щодня вживали какао. Стан серцево-судинної системи у них помітно покращився.

Запобігає виникненню діабету

Шоколад поліпшує роботу ендотелія — клітин, з яких складаються внутрішні стінки кровоносних сосудів. Окрім того, шоколад також впливає на фактор сприйнятливості до інсуліну. А саме за цим фактором лікарі і визначають, наскільки високим є ризик виникнення діабету у тієї чи іншої людини. Звісно, щоб захистити себе від цієї хвороби, бажано їсти чорний гіркий шоколад.

Здатен попередити інсульт

Не так давно медики оприлюднили результати дослідів, згідно з якими шоколад зменшує вірогідність виникнення інсульту. Лікарі протягом доволі тривалого часу придивлялися до здоров’я тих, хто полюбляв цей смаколик, і тих, хто його майже не їв. Звісно, результаты таких дослідів не можна сприймати беззаперечно. Адже фанати шоколаду могли мати і інші звички, які покращують стан здоров’я.

Помітно поліпшує роботу мозку

Якщо регулярно вживати якісний шоколад, то можна таким чином покращити власну здатність опрацьовувати інформацію, розвинути мислення, а також поліпшити стан оперативної пам’яті. Англійські вчені провели відповідні досліди та виявили, що шоколад дозволяє краще додавати та віднімати подумки. Вони просто співставили здатність різних людей здійснювати підрахунки до чашки какао і після неї.

Важко знайти такий десерт, який був би одночасно і смачним, і корисним. Але шоколад є саме таким. Тому ласувати ним можна регулярно, не картаючи себе за таку сильну любов до солодкого.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі