Press "Enter" to skip to content

Силденафіл: маловідома речовина відомого препарату

Чоловіча потенція є показником стану здоров’я й порушення в системах органів можуть послабити її. Сидячий образ життя, алкоголізм, перенавантаження, погана екологія, нервове напруження та ще багато факторів можуть послабити чоловічу силу. Одним із методів лікування такого порушення є медикаментозне посилення кровообігу у кавернозних тілах статевого члена і Cилденафіл найпоширеніша у світі речовина, що має необхідну дію.

Історія винаходження силденафілу

Розроблялась ця діюча речовина для підвищення кровотоку у серцевих тканинах для лікування різних захворювань серцево-судинної системи. Вплив його на міокард виявився недостатнім, але люди на яких проводили випробування зазначили підвищення потенції, статевого збудження, бажання інтимної близькості та таке інше. Так з’явилась віагра, а згодом багато з країн, що мали власне фармацевтичне виробництво, зареєстрували цей препарат під іншими назвами. Призначають його і для лікування легеневої гіпертензії й інших хвороб в поєднанні з профільними лікарськими засобами.

Вплив силденафілу на організм

Цікаво що силденафіл підсилює розслабляючий вплив оксиду азоту на гладку мускулатуру судин. Такий фармацевтичний ефект спостерігається тільки за наявності сексуального збудження. А після закінчення статевого акту, чоловічий член вертається у стан розслаблення. Тож це не збуджуюча речовина і його вплив буде непомітним якщо сексуальний контакт не трапився.

Препарат слід приймати після консультації з лікарем і призначається при статевій дисфункції органічної або психогенної етіології, недостатньому наповненню кров’ю печеристого тіла, швидкому спаданню ерекції, передчасній еякуляції тощо. У спеціалізованому інтернет-магазині він доступний для замовлення у формі пігулок дозуванням по 100, 50 чи 25 мг. При прийомі на порожній шлунок максимальна концентрація в крові досягається від пів години до двох. При вживанні разом з жирною їжею, цей час може збільшитись до трьох годин. Вплив на організм може зберігатись упродовж трьох-п’яти годин.

Під час спілкування з лікарем, повідомте про серцеві захворювання та які препарати приймаєте. Силденафіл не слід приймати разом з донаторами оксиду азоту та будь-якими іншими нітратами. Він не призначається дітям, та дорослим з деформацією статевого члена, хворим на лейкоз, анемію, множинну мієлому. Приймати пігулки слід у тому дозуванні, що назначене лікарем, перевищення дози може викликати погіршення зору, втрату кольоровості зору, серцевий напад, довготривалу ерекцію яка може призвести до гангрени.

Силденафіл, в першу чергу, впливає на кровообіг. У зв’язку з цим, в деяких випадках відмічаються побічні ефекти у вигляді:

  • закладеності носа;
  • запаморочення;
  • головного болю;
  • підвищення кровообігу в зоні обличчя;
  • погіршення зору;
  • диспепсії.

У разі виникнення подібних симптомів, припиніть вживання препарату та повідомте про них лікарю. Він може змінити дозування або призначити аналоги.

В більшості випадків вплив препарату переноситься прекрасно без негативних ефектів і не викликає звикання, тому можна приймати постійно. Через що й отримав велику популярність у літніх людей. Однією з особливих переваг пацієнти відзначають зручність прийому. Його дія непомітна до моменту сексуального збудження, а це дозволяє приймати пігулки заздалегідь у робочих обставинах чи під час їжі у громадських місцях.

Універсальність препарату полягає в підвищенні кровообігу малого таза, що у жінок викликає збуджуючий ефект, тому він призначається лікарями тим жінкам, що страждають зниженням лібідо. Цей засіб доступний по всій території України, а спеціалізована мережа магазинів IndiaFarm, розуміючи делікатність товару, виконає послугу адресної доставки зі збереженням анонімності в непрозорій упаковці.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі