Press "Enter" to skip to content

Таксі в Кропивницькому: куди дзвонити та на які послуги розраховувати

До оголошення військового положення в Україні, у кожному місті було безліч компаній, де замовити таксі. Наразі все змінилося і багато хто не витримав складностей роботи під час повномасштабної війни.

Тим не менш є й такі, що міцно тримаються своїх традицій возити людей незважаючи ні на що. Тому в Кропивницькому можна замовити таксі на сайті https://opti.global/kropivnitskiy, або за коротким номером телефону сервісної служби. До того ж можна отримати не тільки послугу перевезення «по дзвінку». Компанія Opti:

  • організує трансфер;
  • перевезе посилку з інтернет-магазину;
  • доставить домашніх тварин;
  • забезпечить правильне та безпечне сидіння для малечі.

Служба таксі в Кропивницькому працює за своїми стандартами, які були сформовані ще до війни. І головне в них – це задовольнити клієнта. Тобто зробити поїздку швидкою, комфортною, та безпечною. За для цього в сервісі працюють ввічливі водії. Всі машини доглянуті та не мають цигаркового запаху в салоні.

Ціни таксі в воєнний час у Кропивницькому

Саме болюче питання для багатьох – вартість поїздки. Тим паче коли її ніяк не уникнути, а ціни ростуть. Але є зростання виправдане, як у служби таксі Opti. Компанія намагається утримувати автопарк та робітників за рахунок великого потоку замовників. Тому заробляє на кількості, а не на неконтрольованих стрибаннях цін за свої послуги.

Водіїв таксі в Кропивницькому зараз вистачає для обслуговування усього міста. Хоча й складно їм приходиться з багатьох причин:

  • черги на АЗС;
  • сирени;
  • комендантська година;
  • неможливість працювати у ночі.

Але керуючись тим, що зараз усім важко, та треба допомагати один одному, водії Opti виїжджають на маршрут. Намагаються їздити безпечними дорогами, оминати території, де може виникнути затор чи якась інша перешкода.

Таксі Opti займається й транспортуванням на далекі відстані. Може організувати навіть від’їзд до кордонів Польщі. До того ж для великої компанії співробітників, чи сім’ї. За для цього в автопарку є автобуси сучасного зразку. В ціну поїздки увійде вартість пального та оплата послуг водія.

Не дивлячись на те, що робота у воєннийй час важка у всіх, є й позитивні моменти. Наприклад, завдяки комендантській годині сім’ї бачать своїх родичів раніше. Це стосується як водіїв, що повернулися з маршруту, так і їх пасажирів, які не стали затримуватися десь у нічному клубі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі