Press "Enter" to skip to content

Таланти та здібності: у чому покликання Рака?

Продовжуємо розповідати про те, в яких галузях та сферах діяльності знаки зодіаку знаходять найкраще застосування своїм вродженим здібностям, талантам, схильностям та завдяки яким особистісним якостям це відбувається. Сьогодні поговоримо про Раки.

Діти та все з ними пов’язане

Раки, як правило, дуже люблять дітей і чудово з ними ладнають – дякую вродженій емпатії, що допомагає на найтоншому рівні вловлювати настрій дитини і підлаштовуватися під неї. Завдяки цій здібності представники даного знака добре проявляють себе на теренах, однак пов’язаних з плеканням синів, як вихователів, нянечок, методистів у дитячих садках, приватних гувернерів і нянь, піклувальників дитячих установ, педіатрів, репетиторів. Чим більше уваги Рак може приділити кожній конкретній дитині, тим кращим є результат, а тому найуспішнішою буває взаємодія тет-а-тет або в маленьких групах, де всі дітки на увазі.

Соціальна сфера

Так само добре, як з дітьми, Раки ладнають і з людьми похилого віку. Співчуття, гуманізм, чітке розуміння те, що старіння неминуче, – це дає небайдужість, величезний запас терпіння, прагнення по-справжньому допомогти. Так що представники цього знаку часто працюють патронажними сестрами та доглядальницями, соціальними працівниками, їх багато в штаті персоналу будинків для людей похилого віку, вони захищають інтереси літніх людей.

Крім того, Раки часто працюють з іншими найбільш незахищеними групами громадян, намагаються зробити так, щоб життя таких людей стало хоча б трохи легшим та простішим, і бонусом дарують їм своє душевне тепло. А ще представники цього знаку опікуються притулками для тварин, збирають пожертвування, влаштовують благодійні акції та й ручки забруднити не гребують. Хтось займається подібними речами на професійному рівні, хтось віддає цьому свій вільний від основної роботи час, але для кожного Рака першопричиною є потреба допомагати.

Світ мистецтва

Раки дуже точно і тонко відчувають красу навколишнього світу, слова, жесту, музики, тому часто знаходять себе в мистецтві. З них виходять чудові актори – талановиті, глибокі, які вміють по-справжньому влазити в шкуру своїх персонажів, художники з чарівною і дуже характерною манерою зображення, співаки з чарівним голосом, письменники в жанрах історичних, пригодницьких та побутових романів.

Багато представників цього знаку, маючи інтерес до світової культури, але не маючи якогось яскраво вираженого таланту творця, вивчають історію мистецтв, стають експертами з археології, архітектури, архітектури, живопису, займаються антикваріатом – реставрацією, продажем, колекціонуванням. Є й ті, кому дуже подобається навчати дітей музиці, живопису, літературі, історії.

Крім того, до цього ж підрозділу можна віднести і бойові мистецтва, особливо це стосується сильної половини даного знаку зодіаку. Раки-чоловіки бувають дуже войовничими, їм подобається запал бою, відчуття сутички, щоправда, через підвищену чутливість і емоційність, а також через вроджений гуманізм вони найчастіше вважають за краще не воювати в прямому розумінні цього слова, а займатися спортом. Їм важлива філософія того чи іншого виду бойового мистецтва, вони не просто махають руками і ногами, вражаючи суперника, а підводять під це моральну базу, в спарингу вони бачать красу і гармонію, та й заодно позбавляються через нього від гніву та інших своїх демонів.

Політика, офіційний та таємний розшук

Раки найчастіше розумні й спостережливі, непогано розуміються на людях, мають справжній нюх на майбутні неприємності і чудово розвиненою інтуїцією, тому знаходять себе у політиці як закулісних, неофіційних і неафишируемых консультантів; вони відіграють роль таємних радників, чудово справляються з роботою кадровиків та вербувальників, їх багато серед політичних аналітиків.

До того ж із представників цього знака виходять чудові детективи як у державних органах, так і в приватних агентствах. Раки дуже успішно працюють під прикриттям, впроваджуючись у злочинні угруповання та спритно зливаючись з атмосферою та контингентом, розкручують складні ланцюжки перехресних подій, створюють психологічні портрети підозрюваних, ведуть хитрі, практично єзуїтські допити.

Комерційний сектор

Раки знаються на економії та повторному використанні ресурсів, тому часто роблять бізнес на вторсировині, на її складання, переробці, продажу. Одна з улюблених комерційних стихій – ломбарди, скупки золота, пункти прийому кольорових металів, іноді макулатури. Вони тримають комісійки, стокові магазини, секонд-хенди. Не проти вони покопатися і в смітті, а тому часом володіють звалищами і (або) вишукують там те, що можна вигідно перепродати або пустити у справу. З представників цього знака виходять чудові майстри-годинники та реставратори вінтажних прикрас.

Крім того, вони часто створюють агентства з підбору персоналу для різного обслуговування клієнтів; готують до продажу квартири та котеджі; займаються продюсуванням; організовують сімейні ресторани, де зокрема виступають одночасно і кухарями, і бухгалтерами, і закупниками продуктів. Приватні та домашні дитячі садки ще одна сфера їхньої комерційної діяльності. Але треба сказати, що все перераховане вище не просто заробляння грошей, для Раків це пов’язано з величезною емоційною включеністю, вони завжди особисто беруть участь у кожному кейсі і дбають за те, щоб всі клієнти були задоволені.

Закваска, пекарні, сироробні та пивоварні

У Раків буквально дар до всього, що пов’язане з бродінням: будь-які страви та напої, виготовлення яких засноване на цьому біохімічному процесі, виходять у них чудово, а тому часто працюють там, де, власне, потрібно щось заквашувати. Представники даного знаку винаходять нові рецепти кисломолочних продуктів і квашених овочів, печуть дивовижний за смаком хліб, варять чудове пиво, під їх чуйним керівництвом чудово визрівають сири. Складається враження, що Раки знають якийсь секрет, якісь чарівні слова, завдяки чому незмінно досягають чудового результату. І до речі, вони та будинки найчастіше самі роблять усе вищеперелічене, а не купують готове.

Стихія води

Раки належать до водної стихії, тому часто їх реально тягне до води і вони вибирають сферу діяльності, так чи інакше з нею пов’язану. Це можуть бути і водні види спорту (плавання, веслування, ходіння під вітрилом), видобуток риби, обслуговування водоочисних споруд, і навіть чистка басейнів. При цьому варто сказати, що більшість представників даного знаку воліє перебувати на воді, а не під нею, по можливості максимально контролювати те, що відбувається, так що, наприклад, з дайвінгом і з підводним полюванням у багатьох Раків стосунки не складаються, зате рибалку з береги чи яхти люблять майже всі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі