Press "Enter" to skip to content

Технічна охорона периметра: захист від незаконних зазіхань

Найефективніший метод захисту майна — охорона по периметру. Раніше для цього використовувалися охоронці, які вартували цілодобово. Зараз такий захист можна забезпечити за допомогою технічних пристроїв, ефективність яких буде навіть вищою.

Сучасне обладнання не лише зафіксує незаконні спроби потрапити на територію, але і сповістить службу, яка проведе дії щодо затримання зловмисників. Замовити таке ефективне обладнання можна в компанії «Охоронний холдинг».

Можливості та особливості охоронних систем

Технічні пристрої — ефективне обладнання, яке дозволяє зафіксувати найменші спроби протиправних дій. Наприклад, якщо зловмисник вирішив знеструмити об’єкт, сигналізація не втратить ефективності. Тривожний сигнал буде передаватися за допомогою вбудованих акумуляторів через мережу мобільних операторів.

Час автономної роботи центральної консолі складає кілька діб. Самі датчики також оснащено акумуляторами: час автономної роботи сенсорів складає 6-12 місяців.

Не завжди зловмисники намагаються щось вкрасти, є і вандали. Попередити акти вандалізму та притягнути злочинців до відповідальності також допоможе охорона по периметру. Сучасні камери спостереження навіть з великої відстані дозволяють отримати чіткі зображення.

Вибір системи охорони залежить від типу самого об’єкта та вимог до рівня безпеки. Спеціалісти «Охоронного холдингу» порекомендують оптимальне обладнання, яке відповідає наступним вимогам:

  • відсутність «мертвих» зон (відрізків, що не контролюються);
  • тривала автономність пристроїв;
  • стійкість перед природними явищами (опади, сильний вітер, гроза);
  • відсутність помилкової реакції (система реагує лише на спроби проникнення людей, а не на рух тварин тощо).

Обладнання виявить зловмисника ще до його проникнення на територію.

Кому потрібна така охорона?

Доступна вартість обладнання та невелика абонентська плата дають змогу встановити такі системи будь-кому. Набагато правильніше встановити на дачі таке обладнання та платити кілька сотень гривень на місяць, ніж постраждати від зловмисників.

Сучасні системи сигналізації — це цілий комплекс різних датчиків, модулів та камер. Правильно встановлена та налаштована система ефективно захищатиме периметр від проникнень та вандалізму.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі