Press "Enter" to skip to content

Тейл спіннер проводки під водою

Тейл-спіннер – відмінний варіант для тих, хто планує отримати рясний улов і націлений в основному на хижу рибу. Але для досягнення бажаного результату, потрібно не тільки вибрати якісну приманку, а й правильно застосовувати її з огляду на сезонність, час доби, а також стан дна обраної водойми.

Популярні проводки тейл-спіннера

Перш ніж купити спінери https://svinets.dp.ua/ua/spinery, варто детально вивчити особливості риболовлі з їх допомогою. Існують два основні способи: рівномірний і уривчастий – і кожен з них має певні переваги і недоліки.

Рівномірна проводка

Актуальна для мілководних ділянок без особливого рельєфу на дні. На результат безпосередньо впливає тип вибраного грузила: для правильної проводки в товщі води потрібен полегшений варіант, а на поглибленні буде потрібно об’ємний вантаж.

Щоб зацікавити хижака в періоди його максимальної активності, потрібно обертати котушку з максимальною швидкістю або підняти квивертип якомога вище, що актуально при лові на фідер.

А от якщо велика риба пасивна, то навпаки, діяти потрібно повільно та акуратно, що буде можливо при використанні вантажу малого розміру – це забезпечить красиву, плавну гру пелюстки, яка просто не може залишитися поза увагою.

Ступінчаста проводка

Це один із найпоширеніших варіантів лову на тейл-спіннер, який і використовують більшість рибалок. А все тому, що він недоступний з більшістю інших приманок, що також отримали пелюстку, що обертається. У той момент, коли наживка опускається на дно, потрібно зупинити котушку – і різкий рух хижак буде сприймати як небезпеку, що відповідно і провокує напад.

Якщо доведеться рибалити в період негоди, то рівномірна підводка буде практично марною. А ось легкі посмикування, які й активують обертання пелюстки, стануть дуже корисними. Цей метод особливо хороший для лову щуки та інших хижаків після різкого похолодання з настанням осені.

Як вибрати хороші тейл-спіннери для вдалих проводок?

Форма більшості виробів досить універсальна, але при цьому доступні моделі відрізняються за кольором, розміром та іншими особливостями. У виборі часто складно зупинитися на одному з варіантів, тому краще замовити кілька спінерів – це дозволить легко підлаштовуватись під поточні переваги хижака з урахуванням його активності і пори року. А щоб заощадити на покупці, можна замовити рибальські снасті від виробника «Дніпро-Свинець», обираючи якісні тейл-спінери за приємними цінами та купуючи товари з доставкою по Україні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі