Press "Enter" to skip to content

Тюльпани поштучно та в букетах: на сайті Don Pion за доступною ціною

Найпопулярніша весняна квітка – це тюльпан. Вона розкішна за ароматом та гарна за виглядом. А ще несе в собі символ пробудження життя, та спонукає серця розкриватися на зустріч коханню. Саме тому даруючи їх, легко підняти настрій та викликати бажання радіти життю.

Замовити найгарніший букет з тюльпанів можна на сайті https://donpion.ua/tulpan/, обираючи квітки поштучно. В каталозі можна самостійно визначитися з рослинами за такими параметрами, як:

  • кількість;
  • окрас;
  • вартість.

І вже оперуючи цими даними флорист збере букет. Загальний вигляд теж можна завчасно узгодити, якщо є якісь побажання. Але навіть якщо нічого не йде до голови, майстер зі збирання унікальних букетів зробить незабутню композицію. В ній повною мірою буде відображений весняний настрій, любов та повага.

Звернутися до компанії Don Pion можна й за вже готовою композицією. На сторінці букетів можна обрати той, що найбільше подобається за виглядом та ціною. При цьому можна бути спокійним за ексклюзивність. Адже немає двох однакових квіток, тому не існує двох однакових букетів. Тому замовляючи якусь композицію, можна розраховувати на її оригінальність та неповторність

Які тюльпани в асортименті Don Pion

Щоб радувати свіжими квітами своїх замовників цілий рік без перерви на зиму, компанія Don Pion замовляє їх у відомих світових постачальників. З теплиць везуть свіжозрізані квіти всіх видів та сортів. Саме тому, коли в Україні тюльпани або сплять під шаром снігу, або тільки сходять, в сервіс з доставки букетів вже готовий запропонувати їх.

На сайті Don Pion можна обрати букети з тюльпанами:

  • за сортом – класичній, махрові, подібні до півоній, карликові, голландські тощо;
  • за оформленням – в обгортці з різних кольорового паперу, в коробці, з бантами;
  • з кількістю – від 15 рослин й до нескінченності.

Залежно від всіх складових, буде формуватися вартість букета. Звичайно ж, квіти у звичайному дизайні та невеликій кількості будуть коштувати небагато. Тому можна сміливо хоч раз на тиждень дарувати добрий настрій своїй коханій людині. 

Для урочистих подій краще обирати великі композиції та виразні. До таких можна віднести букети з тюльпанів, в яких 51 чи 101 квітка.

Замовляючи квіти на сайті Don Pion, можна домовитися про будь-який час прибуття кур’єра до потрібної адреси. Ознайомитися з тарифами доставки по Києву та області можна на сайті компанії. А спілкуючись з консультантом, домовитися про наявність листівки в букеті чи цукерок, іграшки. Будь-що може стати приємним додатком до квітів і компанія Don Pion виконає побажання замовника.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі