Press "Enter" to skip to content

У кого в Києві купити МДФ та інші матеріали з деревини

Дерев’яні стружкові матеріали використовуються у багатьох галузях. Вони потрібні на будівельних майданчиках та в меблевому цеху, для виготовлення опалубки та тари. І у кожному випадку потрібно обрати правильний вид матеріалу. Наприклад, купити МДФ можна за вологостійкість, щоб виготовити меблі для кухні. Зробити вибір відповідного виду можна на сайті https://ekoles.com.ua/ua/category/mdf/. В каталозі є безліч варіантів за розміром та товщиною.

Окрім МДФ, в компанії Еко Ліс є інші матеріали:

  • фанера;
  • стінові панелі;
  • акрилові плити.

Що до дерев’яних стружкових матеріалів, то на сайті є не тільки МДФ, а й ДВП та OSB. Усі варіанти плит представлені величезною лінійкою форматів. Але обрати можна не тільки на м2 листа та його товщиною. Є вибір і за видом обробки. Наприклад, МДФ можна купити шпонований та ламінований.

Кожен вид матеріалів має свій вид обробки. Завдяки цьому на сайті ekoles можна замовити вологостійкі плити та вогнетривкі.

Особливості МДФ та інших матеріалів Еко Ліс

Щоб обрати довговічні будівельні чи оздоблювальні матеріали, потрібна саме компанія Еколіс. У неї багатий вибір, на сайті https://ekoles.com.ua/ua/ завжди актуальна інформація. Якщо позиція є в інтернет-магазині, то вона дійсно є на складі.

  1. Бренди та сертифікація. В каталозі представлені дерев’яні стружкові матеріали від виробників з усього світу. Компанія Еко Ліс співпрацює з виробниками сертифікованої продукції, наприклад, Kronospan, Grena. Є в наявності плити та панелі від виробників України. Вони успішно витримують конкуренцію за якістю та вартістю.
  2. Безпечність матеріалів. Величезний плюс купівлі МДФ чи будь-якого іншого матеріалу в Еколіс – це впевненість в їх безпечності. Підтверджують це не тільки сертифікати виробників, але й лабораторні висновки. Справа в тому, що у компанії є свій дослідницький відділ. Фахівці перевіряють кожну партію на вміст шкідливих речовин. І тільки за наявності збігу з вимогами ДСТУ, продукція від виробників приймається на склад.
  3. Професійна допомога менеджерів. В інтернет-магазині завжди підкажуть, який матеріал для яких завдань краще обрати. Та ще й вкажуть на акційні пропозиції. За необхідністю буде зроблена порізка плит та оздоблення кромкою.

Наразі Еко Ліс – відома компанія, в якої замовляють плити та панелі для виробництва меблів. Низькі ціни та допоміжні роботи забезпечують замовників вже підготовленим матеріалом для роботи. 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі