Press "Enter" to skip to content

У кого замовити послуги евакуатора в Києві

Внаслідок різних причин автомобіль може з рухомого майна на деякий час перетворитися на нерухоме. Заклинив двигун, заблокувалися колеса тощо – все це призводить не тільки до зриву планів водія, але й до необхідності залишити машину без нагляду. Щоб цього не було, можна скористатися послугами евакуатора в Києві. Замовити їх швидко можна на сайті https://571.com.ua/evakuator/. Він працює на всіх девайсах, а у смартфоні навіть можна встановити додаток. Це ще більше прискорить виклик фахівців в ситуації, коли потрібно буде перевезти авто по Україні, а не тільки по одному місту.

Послуги з евакуації транспортного засобу надає компанія «Таксі 571». В неї є все необхідне забезпечення, щоб робити це швидко та з обережним ставленням до автомобіля.

Звернутися можна з приводу евакуації автомобіля Києвом чи по Україні різною вагою. Компанія має техніку, щоб перевезти:

  • легкову машину до 2,5 т;
  • позашляховик більше 2,5 т;
  • трейлер, що має доволі довгий кузов.

В таксі 571 можна замовити навіть перевезення станків, якогось приладдя, яке не має коліс і його не вийде закотити на платформу. Для цього в автопарку окрім класичних евакуаційних авто є вантажівки. Вони мають маніпулятори та зможуть завантажити будь-яке габаритне та важке обладнання.

Які ціни на послуги евакуатора в Києві

Компанія «Таксі 571» веде прозори бізнес. Тому можна завчасно ознайомитися з вартістю послуги евакуатора в Києві чи Україною. Але треба розуміти, що кожна ситуація має свої потреби. Тому ціни на евакуацію автомобіля чи іншої техніки вказані попередні. Щоб дізнатися точну суму потрібно проконсультуватися.

Ціна робіт з перевезення буде залежати від таких чинників:

  • чи є заблоковані колеса та скільки саме;
  • потрібно буде заштовхувати автомобіль, чи він сам зможе заїхати на платформу;
  • є потреба у маніпуляторі чи ні.

Звичайно ж на вартість послуг евакуатора транспорту чи обладнання впливає відстань до пункту призначення. Буде зарахований простій та поміч вантажників за потреби. Але сума завжди розумна й оправдана експлуатацією вантажівки, залученням помічників, витратами на паливо.

Якщо потрібно перевезти обладнання, а не автомобіль, то можна укласти договір. Компанія «Таксі 571» допоможе завантажити станки з цеху та вивантажити їх в новому приміщенні. Тобто за послугою евакуатора можна звернутися з багатьох причин. В будь-якому разі таксі 571 допоможе.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі