Press "Enter" to skip to content

Вантажне таксі в Кропивницькому

Перевезення вантажів у Кропивницькому — процедура щоденна, адже в перевезенні тієї чи іншої власності мають потребу всі без винятку — від приватних осіб аж до великих компаній, а також виробництв. Для того, хто потребує транспортування вантажу більше середнього, вдаватися до допомоги спеціальних компаній на стабільній основі буде вельми не рентабельно. Однак, і на цю проблему є своє цікаве рішення — послуга “Вантажне таксі у Кропивницькому“, що надається сервісом SHARK.

Ключові переваги цієї послуги полягають у:

 • практичності пошуку і виклику вантажного автомобіля;
 • великому асортименті автотранспорту згідно з габаритами;
 • швидкості та надійності перевезення;
 • заощадженні коштів на здійсненні транспортування вантажу.

Що ми можемо перевезти?

Одна з максимально актуальних тем серед клієнтів — “Що можливо транспортувати, застосовуючи вантажне таксі?”. Діапазон здібностей послуги перевезення вантажів дозволяє закривати такі завдання, як:

 • Перевезення меблів (ліжко, диван, крісла, дитячі ліжечка, кухонні меблі, шафи, стіл, стільці тощо).
 • Перевезення побутової техніки (холодильник, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильова піч, ТВ, ПК, невелика домашня спецтехніка та багато іншого).
 • Перевезення обладнання (оснащення по світлу, звуку, для пляжу, для будівництва, офісне обладнання, науково-технічні механізми, прилади та ін.).
 • Перевезення будівельних матеріалів (цемент, бетон, цегла, камінь, дерево, вапно, пісок, чорні метали, скло, покрівельні матеріали, пластик та інші).
 • Перевезення піаніно (фортепіано, рояль, цифрове піаніно, синтезатор).
 • Перевезення персональних речей (одяг, взуття, парфумерія, коштовності та інші аксесуари, канцелярські пристосування і багато іншого, в запечатаному і організованому вигляді).
 • Перевезення вантажів по Україні (перевезення вантажів з Кропивницького в інші міста, а також у протилежному порядку).

n9rMHc7vEc8zQ01kKXexFZ7d4Pxn7JGXdFyDqQ5ik43Sl7qh0EugEQjJAX0930nHVa_SQyXfyoLA-XDx9fPRWFWBQVDiEquthBJ3c2w6nhD8B_nuy_vUN7fPLIxjciGC2p7OKkOqzgS5uXjsVXwX1XD9xyYHqPyETPLws73jfou4wVy4N_LIM3xjSSVZPg

Види кузовів

Значну значущість для безпечного і стрімкого транспортування будь-якої власності має співвідношення її розмірів і масштабів автотранспорту, в якому вона буде перевезена. Безпосередньо з цієї причини в сервісі SHARK Taxi врахована та надана серія вантажних машин різних габаритів і місткості. З метою обережного та правильного перевезення вантажів, сервіс дає машини:

 • малого кузова — довжина 1,7 м, ширина 1 м, висота 0,9 м, вантажопідйомність до 500 кілограм, об’єм до 1,6 м³;
 • середнього кузова — довжина 2,6 м, ширина 1,6 м, висота 1,5 м, вантажопідйомність до 1000 кілограмів, об’єм до 6 м³;
 • великого кузова — довжина 4 м, ширина 1,9 м, висота 2 м, вантажопідйомність до 2000 кілограм, об’єм до 15 м³.

N1V4aedvYBf-qda3DE5dsx2YcRQz2XpquSE7kH6iLmaSSYVhJm6IovcRSi73MrWZfisPIMuvUS5eAbToQyolrHiQ2Ca_ddKVFzPDMUChhHvC7AV691IJpjBkM4_eDG49yX3qM7oSwVfbH1ov34b8Wf8FfIsd7hgZz_q8YnPm6akNHB0YSf_Bx0Yf05nTzA

Як оформити замовлення перевезення вантажів?

Для замовлення послуги “Вантажне таксі” в Кропивницькому, ви можете вдатися до використання номера телефону 3000, де диспетчер, оформлюючи вашу заявку, одночасно проконсультує вас з потрібних тем. Або, в разі якщо ви зможете оформити замовлення самостійно, ви можете використовувати в своїх цілях мобільний додаток SHARK. Для того щоб замовити вантажоперевезення:

 1. Запустіть додаток.
 2. Уточніть адресу точок А і Б вашого перевезення.
 3. Виберіть послугу “Вантажний”.
 4. У доповненні вкажіть оптимальний вид кузова і потребу в сприянні вантажників (1, 2 або впораєтеся самі).
 5. Уточніть метод оплати, а також підтвердіть замовлення.

З SHARK Taxi вантажоперевезення в Кропивницькому швидше та економніше!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі