Press "Enter" to skip to content

Від шахраїв подалі: як жителям Кіровоградщини безпечно закупити дрова на зиму

Опалювальний сезон все ближче, а тому попіклуватись про запас дров на зиму потрібно вже зараз. В інтернеті можна натрапити на безліч оголошень про продаж деревини, та чи безпечно звертатись до незнайомців?

Багато хто на Кіровоградщині вже стали жертвами шахраїв. Людина дзвонить по вказаному номеру, замовляє дрова, оплачує – та вже ніколи не отримує своє замовлення, бо так звані «продавці лісу» зникають з кінцями, не відповідаючи на дзвінки.

Тому радимо найбільш безпечний варіант закупівлі дров на зиму, який запропонував Сергій Власенко – заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. По його словам, населенню треба звертатися до місяцевих сільгоспів, які цього року спростили процедуру закупівлі дров.

Що треба зробити, щоб безпечно купити дрова для опалення будинку?

Власенко пояснив, що треба зробити людині, щоб купити необхідну кількість деревини для опалювання:

  • звернутися до місцевого лісгоспу;
  • зробити замовлення;
  • сплатити за дрова онлайн або ж оплатити замовлення через термінал у лісництві.

Зазвичай замовник самотужки вивозить оплачений об’єм дров, але, наголошує Власенко, деякі лісгоспи пропонують додаткову послугу доставки.

Власенко додає, що вартість дров по Україні відрізняється залежно від регіону. Наприклад, на Харківщині ціни стартують від 684 гривень за кубічний метр, а ось на Львівщині ціни майже у два рази вище – від 1205.

Де купити дрова на Кіровоградщині?

Що стосується Кіровоградської області, то легально купити дрова на зиму ви можете тільки у чотирьох лісницьких господарствах: Голованівському, Оникіївському, Долинському та Чорноліському. Вони в свою чергу поділяються на декілька лісництв. На сайтах господарств вказані номери відповідальних за продаж паливної деревини осіб.

Радимо своєчасно подбати про запас дров на опалювальний сезон та довіряти тільки офіційним постачальникам деревини для населення.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі