Press "Enter" to skip to content

Відбілити репутацію підприємця: судді стали на захист Єгора Левченка

Одною з найважливіших умов для ведення успішного бізнесу є відповідна ділова репутація підприємця. Якщо вона внаслідок певних подій страждає, то це має безпосередній вплив на весь бізнес. І Єгору Левченко, якого також знають під ім’ям Егор Буркин, це дуже добре відомо. Саме тому він продовжує боротися на зняття з себе несправедливих звинувачень. Бізнесмен впевнений, що одного дня правда переможе, а його репутація буде відновлена.

Єгор Васильович починав свій бізнес в Україні, маючи за плечима вже неабиякий досвід. Присвятивши все своє життя підприємницькій діяльності, він добре знався на всіх основних аспектах ведення справ. Окрім того, його статки на той момент були вже чималими. І бізнесмена більше цікавила можливість реалізувати себе в інших галузях, ніж ці статки примножити.

Відкривши в Києві власний офіс, Єгор Васильович розмістив в ньому компанію, яка була задіяна в сфері IT. Головним напрямком її діяльності був пошук трафіка та клієнтів. Трохи згодом Єгор Левченко зацікавився також і ринком криптовалюти, переключивши частину своєї уваги та зусиль ще і на цей напрямок.

У своїй діяльності бізнесмен намагався неухильно дотримуватися букви закону. Проте це не допомогло йому уникнути необґрунтованих нападів з боку правоохоронної системи. Першим від цього постраждав IT-бізнес Єгора Васильовича, якому він присвятив стільки часу та зусиль. Але також репресії відобразилися і на діловій репутації бізнесмена.

У відповідних органах на Єгора Левченка та його партнерів завели кримінальну справу. Звісно, вона ледь трималася купи, адже не було жодного факту, що підтверджував би її правомірність. Більше того — в цій справі було дуже багато моментів, що викликали питання. Наприклад, що стало причиною для звільнення учасників оперативно-слідчої групи, якій на початку було доручено розслідування в рамках провадження?

Мабуть, в судовій системі практично не залишилося суддів, які б підтримували порушення проти Єгора Васильовича кримінальної справи. Зокрема, проти цього вистули судді Печерського районного суду на чолі з Тетяною Остапчук. Вже не один раз до Офісу Генпрокурора України надходили вимоги закрити справу підприємця. Але поки що вони так і залишилися без відповіді.

Проте Єгор Левченко  продовжує боротися за справедливість та за відновлення свого чесного імені. І він вірить, що одного дня це йому все ж таки вдасться.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі