Press "Enter" to skip to content

Вільні відносини: плюси та мінуси

Основа вільних відносин між чоловіком та жінкою – секс, саме любовний зв’язок без зобов’язань дедалі частіше влаштовує партнерів молодого та середнього віку. Поступово формується толерантність суспільства до нових форм спілкування, парам, які відмовляються від стандартних обов’язків, насолоджуються теперішнім моментом.

Психологія вільних відносин

Вдалий секс лежить на початку вільних стосунків. Їх частіше ініціюють чоловіки, вони полігамні, їм зручно мати постійну партнерку, яка не ревнуватиме ні до друзів, ні до роботи, ні до інших жінок. Дівчата, які приймають таке спілкування, також є.

Довго перебувають у вільних відносинах пари, в яких обоє партнерів живуть сьогоднішнім днем, не заглядають у майбутнє, не будують глобальних планів, не хочуть дітей, не думають про офіційний шлюб.

Такі відносини припускають відсутність традиційних зобов’язань, що нав’язуються суспільством (спільне дозвілля, спілкування з батьками, спільне коло спілкування), але мають на увазі суворе дотримання інших вимог:

  • не “вантажити” проблемами;
  • не ревнувати;
  • не вимагати уваги;
  • не обмежувати свободу.

У такі взаємини вступають і інфантильні молодики, і успішні люди, перші тікають від будь-яких обов’язків, у пошуках задоволень, у других першому місці кар’єру. Вони хочуть витрачати час на побудову серйозних, довгострокових відносин із побутом, дітьми, зобов’язаннями, обмежують свободу.

Взаємини без зобов’язань не виключають любов, засновану на повній довірі.

І для тих, і для інших постійний партнер чи партнерка — це певний рівень комфорту: є людина, з якою приємно провести час, зайнятися сексом, сходити в кафе, кіно, вона не напружує, ні до чого не зобов’язує. Ідеальний варіант, коли партнери на одній хвилі і в сексі, і духовному плані.

Хто обирає вільні стосунки

Слабка, залежна від чужої думки, людина в таких відносинах довго не протримається, побоїться опинитися поза соціумом. Важко у них емоційним жінкам, яким властиве яскраве прояв почуттів. Такі панночки не можуть довго ігнорувати зради. Не здатні дотримуватися домовленості про повну свободу патологічно ревниві чоловіки.

За статистикою традиційному вільному зв’язку воліють:

  • молоді хлопці та дівчата віком 20-28 років, які не готові до створення сім’ї або активно займаються кар’єрою;
  • розлучені чоловіки та жінки середнього віку з налагодженим побутом, дорослими дітьми, що живуть своїм життям, не бажають кардинально змінювати своє життя, знову обтяжувати себе зобов’язаннями.

Бувають вільні взаємини між чоловіками та жінками, які перебувають у офіційному чи цивільному шлюбі, але допускають сексуальні контакти за. У кожній сім’ї діють свої домовленості, всі міри свободи чітко визначені, наприклад:

  • можна мати постійного коханця (коханку);
  • дозволено роздільний відпочинок з усіма наслідками – флірт, всі види спілкування.

Такий союз міцний, якщо обидва партнери прагматики, живуть розумом, а не почуттями, або один з них надає перевагу традиційному зв’язку, але з кохання живе в запропонованих обставинах.

Принципи вільних відносин

Будуються вони за взаємною згодою, у них відсутня брехня, бо партнерам нема чого щось приховувати. Якщо чоловік і жінка не обіцяють зберігати вічну вірність один одному, то зрада, як акт зради, відсутня.

Легкі інтрижки, флірт тільки загострюють сексуальний потяг, не порушують тісний емоційний зв’язок партнерів.

Вільні відносини між інтелектуально розвиненими людьми – який завжди ознака сексуальної розбещеності. Часто в парах, які перебувають у тривалому шлюбі, це спосіб збереження сім’ї, яка є важливою для дітей, онуків, статусу, матеріального благополуччя.

Чоловік і жінка, які багато років прожили разом, залишаються друзями, за згодою надають один одному повну свободу, що передбачає сексуальні контакти як між собою, так і на стороні.

Плюси та мінуси вільних відносин

Легкість таких зв’язків, що здається, свідомість того, що партнер перебуває в стані постійного пошуку, багатьох напружує, тому що збільшує ймовірність розриву. Людям із низькою самооцінкою важко відповідати принципам повної свободи, ігнорувати думку суспільства.

Мінуси вільних відносин, побудованих на сексі, яскраво виявляються у складних життєвих ситуаціях (хвороба, крах кар’єри). У поодиноких випадках труднощі згуртовують партнерів, зазвичай любов до свободи, отримання задоволень перемагає і відбувається розрив.

Незважаючи на перераховані мінуси пар, які вибирають такі взаємини, не меншає. Відсутність зобов’язань дає почуття свободи, розкріпачує. Немає приводів для конфліктів: нічого ділити, нема за що звинувачувати, немає ошуканих очікувань.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі