Press "Enter" to skip to content

Вибір надійного помічника для приготування їжі : кухонний комбайн або блендер

Складно уявити сучасну кухню без спеціалізованої техніки. Вона здатна істотно полегшити життя і скоротити час приготування їжі. Вибираючи електромеханічного помічника, багато хто вагається між кухонним комбайном і блендером. Розглянемо особливості кожного з цих девайсів, щоб прийняти зважене рішення відносно покупки.

Призначення блендерів

Робота цього пристрою базується на обертанні гострих сталевих ножів. Це дозволяє легко подрібнювати овочі, фрукти та м’ясо. Крім того, блендер можна використати для того, щоб колоти лід, сухарі та горіхи.

Здатність подрібнити той чи інший продукт у першу чергу визначається потужністю приладу. Враховуючи особисті переваги, можна придбати ручні або стаціонарні блендери в Кропивницькому. Вони відрізняються за конструкцією та способом роботи.

Ручний блендер складається з рукоятки з двигуном та кнопками управління, на яку надівають насадку з металевими ножами. При роботі такий девайс опускають в ємність. Ручна модель може бути оснащена насадкою-вінчиком для збивання продуктів.

Стаціонарний блендер складається з корпусу з ємністю, куди поміщені сталеві леза, що обертаються. Для подрібнення продуктів необхідно покласти їх до чаші, закрити кришкою та включити прилад на заданій потужності.

Особливості кухонних комбайнів

Ключова відмінність цього девайса від блендера закладена в конструкції пристрою. Кухонний комбайн, який можна придбати на сайті allo.ua в Кропивницькому, включає значно більше комплектуючих: насадок, терок, ножів і чаш. Пристрої застосовуються для виконання таких завдань:

  • шаткування;
  • перемішування різних продуктів;
  • нарізка шарами;
  • натирання;
  • заготівля продуктів для консервації;
  • замішування тіста;
  • приготування овочевих і фруктових напоїв.

Купівля стаціонарного кухонного комбайна дозволить істотно заощадити час та сили. Хоча він коштує дорожче за блендер, але виконує набагато більше функцій.

Основні відмінності девайсів

Хоча блендер та кухонний комбайн схожі за функціями, але відрізняється за цільовим призначенням. Перший пристрій підійде для приготування пюре, соусів, заправок для салату, коктейлів. Він добре змішує і подрібнює м’які та рідкі інгредієнти.

Кухонний комбайн потужніший і продуктивніший за блендер. З приготуванням пюре і коктейлів він справляється гірше за опонента, але чудово підходить для нарізки та шаткування твердої їжі. Функціональний кухонний комбайн займає багато місця, коштує дорожче за блендер та вимагає ретельного догляду. Крім того, ця техніка більше призначена для приготування великих об’ємів їжі.

Роблячи вибір у бік комбайна або блендера, варто враховувати функції, які виконуватиме техніка, а також особисті фінансові ресурси. В цьому випадку можна придбати виріб, що підійде під власні потреби та стане незамінним помічником на кухні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі