Press "Enter" to skip to content

Види та особливості естетичних брекетів

Корекція дефектів прикусу – це тривалий процес, тому досить часто люди не бажають весь цей період носити громіздкі металеві конструкції на зубах. Саме для таких пацієнтів сучасна стоматологія пропонує естетичні брекети. Ознайомитися з асортиментом продукції інтернет-магазину «Breket» можна за посиланням https://breket.com.ua/product-category/ortodontychna-produktsiia/brekety/estetychni/, естетичні брекет-системи користуються неабиякою популярністю. Білі або напівпрозорі замки зливаються з кольором зубів, тому залишаються непомітними для оточення.

Сучасні матеріали для естетичних брекетів відрізняються високою стійкістю до харчових барвників та високою міцністю. Інтернет-магазин ортодонтичних матеріалів пропонує широкий вибір товарів для ортодонтів, техніків та стоматологів, а також різноманітні аксесуари. Багатство варіантів таких конструкцій дозволяє більше не відкладати ортодонтичне лікування.

Види естетичних брекетів – сертифікована продукція відомих брендів

Всі брекет-системи мають свої особливості, які стосуються не лише конструкції, а також відрізняються за принципом дії, часом лікування та ін.

  • Лігатурні брекети – класичний тип естетичних брекетів. В даному випадку не обійтися без лігатування металевою чи еластичною лігатурою. Вони підходять для безлічі клінічних випадків, але вимагають більш частих активацій, тому потрібно частіше відвідувати ортодонта.
  • Самолігуючі брекети – сучасні представники естетичних брекетів. Лігатурний механізм уже закладено в основу конструкції. Такі апарати невеликі за розміром, гладкі та комфортні. Через відсутність лігатур за ними легше доглядати, а також немає потреби у частих візитах до лікаря.

Якщо раніше підлітки відмовлялися від носіння такої конструкції через психологічний дискомфорт перед однолітками, то тепер ситуація змінилася, адже естетичні брекет-системи дозволяють почуватися комфортно за будь-яких обставин.

За матеріалом виготовлення такі ортодонтичні апарати бувають: сапфірові, керамічні, пластикові. Їх конструкції є повноцінною альтернативою металевим брекетам, але зі значною перевагою в естетиці.

Недоліків у «невидимих» брекетів небагато: складний період звикання та висока вартість. Однак в каталозі інтернет-магазину представлено апарати різних виробників 3M Unitek, Biocetec та Ortho Organizers, за доступними цінами. Для пацієнтів, які бажають поєднати естетику та міцність, розроблено лінгвальні брекети. Попри те, що вони виготовлені з металу, завдяки особливостям фіксації, вони непомітні у роті тому їх можна віднести до естетичних.

Успіх будь-якої стоматологічної клініки залежить від використання якісних матеріалів та сучасного обладнання, все необхідне можна придбати в інтернет-магазині «Breket». Ваші пацієнти будуть задоволені на всі 100%.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі