Press "Enter" to skip to content

Як державній установі купувати овочі та фрукти дешевше, ніж напряму

Для того, щоб придбати необхідні продукти харчування, державній установі необовʼязково оголошувати відкритий тендер тривалістю понад 7 днів. Адже існує електронний магазин Prozorro Market — маркетплейс, на якому державні замовники можуть купувати товари першої необхідності. Саме цей інструмент у 2022 році став найбільш зручним способом для проведення швидких тендерів, адже закупівлі у ньому можуть тривати від 2 днів.

Закупівля тижня: придбання мандаринів з економією 13% в Prozorro Market

Нещодавно Житомирський дошкільний навчальний заклад №10 провів вигідну закупівлю 50 кг мандаринів за допомогою запиту ціни пропозицій. Дана процедура проводиться в Prozorro Market та полягає в тому, що організатор публікує на майданчику оголошення про придбання певного товару, а зацікавлені постачальники у відповідь надсилають свої цінові пропозиції. Переможцем автоматично стає пропозиція із найнижчою ціною.

Очікувана вартість закупівлі була 3400 грн, але переможець запропонував 2949 грн (тобто, 58,98 грн за 1 кг мандаринів). Загалом у процедурі запиту взяли участь три учасники, а вся закупівля від моменту публікації оголошення до підписання угоди між замовником та постачальником зайняла всього 4 дні.

Таким чином, Житомирський дошкільний навчальний заклад №10 зміг менше ніж за тиждень придбати необхідні фрукти, при цьому заощадивши 13% бюджетних коштів.

Загалом середній рівень конкуренції у категорії «Мандарини» у січні є таким:

  • у процедурах запиту ціни пропозицій — 3,5 пропозиції на торги;
  • у відкритих торгах з особливостями — 1,3 пропозиції на торги.

У чому вигода Prozorro Market для приватного бізнесу

Будь-яка комерційна компанія, що займається поставками товарів широкого вжитку, може стати продавцем онлайн-магазину Прозорро Маркет. Це, наприклад, такі товари:

  • продукти харчування, напої та вода;
  • офісне устаткування та канцтовари;
  • електроніка, побутова та компʼютерна техніка;
  • медичні засоби, обладнання та матеріали;
  • нафта, електроенергія;
  • меблі;
  • будівельні товари;
  • програмне забезпечення тощо.

Маркетплейс дає можливість бізнесу швидко та зручно взаємодіяти з державними замовниками, без необхідності готувати тендерні пропозиції. Також з його допомогою можна «пасивно» продавати свої товари так само, як це відбувається на будь-якому комерційному маркетплейсі, і легко знаходити нових покупців.

Для початку роботи достатньо зареєструватися у ролі «Постачальник» тут та пройти кваліфікацію у вибрану категорію Prozorro Market — підтвердити свій досвід постачання аналогічних товарів за останні 2 роки.

Детальніше про процедуру роботи на державному маркетплейсі дізнайтесь у менеджерів служби підтримки SmartTender за телефоном: 0 800 75 10 10.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі