Press "Enter" to skip to content

Як купити біткоїн у 2023-му?

Перша згадка про Біткоїн датується на початку 2009 року. На той момент він не вважався вагомим у світі фінансів і практично ніхто не вірив у можливі перспективи цієї криптовалюти. Це було пов’язано скоріш за все з тим, що він був і залишається першою з усіх криптомонет, які відомі людству. До його появи люди жодного разу не стикалися з електронними грошима і термін «криптовалюта» був досі невідомий. Ціна монети була низькою і ним не можна було розплатитися у звичайних магазинах, не говорячи вже про величезні інвестиції. Але хто ж знав, що вже через пару років ціна цього цифрового активу збільшиться в десятки тисяч разів і покладе початок нової ери віртуальних грошей. Після Біткоїну почало з’являтися дуже багато інших криптовалют. Зараз нам відомо про існування більше тисячі таких криптовалют.

На сьогодні найпопулярнішими називають саме ці: Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Monero, Cardano, IOTA, Ethereum Classic, NEO, Bitcoin Cash, TRON, Stellar, Doge, Avalanche та інші. Вже після першої монети починає випускатись велика кількість інших, що починають складати непогану конкуренцію одна одній. Проте, Bitcoin все ще є найпопулярнішою криптовалютою серед різноманітних нових віртуальних активів.

Одразу виникає питання: «З чим це може бути пов’язано? У чому переваги Біткоїна?». Відповідь доволі проста — звісно ж в інвестиціях! Починаючи вкладення з малих сум, можна заробити непогані гроші, тому Біткоїн — це вигідний варіант для інвесторів. Також одним із плюсів цієї криптовалюти є те, що Ваш обмін може здійснюватися в будь-який зручний для Вас час та в будь-якому зручному для Вас місці. Ви не маєте обмежень у сумі та можете відстежити весь ланцюжок своїх транзакцій у відкритому доступі завдяки технології смарт-контрактів на Блокчейні. А для того, щоб виконувати фінансові операції, Вам потрібен надійний обмінник криптовалют.

Вже дуже велика кількість людей у ​​різних містах та країнах працюють із криптовалютами. Якщо Ви серед них і хочете купити біткоїн у 2023 році, тоді у нас є для Вас чудова новина! Надаємо для використання найкращий обмінний сервіс на території України — Coin24.com.ua!

Coin24.com.ua працює на фінансовому ринку України починаючи з 2018 року і вже встиг зарекомендувати себе найкращим чином. З недавніх пір Coin24.com.ua почав працювати на ринку Польщі в містах: Варшава, Гданськ, Вроцлав, Краків, Пшемисль та Лодзь та на ринку Чехії в місті Прага.

Наведемо Вам кілька переваг Coin24.com.ua, що вигідно виділяють його серед інших обмінників:

  • Автоматична робота сайту без вихідних, 24/7/365.
  • Наявність найбільш затребуваних криптовалют, таких як: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum та інші.
  • Обміни за допомогою найтоповіших банківських карток: ПриватБанк (Приват24), Монобанк та Visa/MasterCard.
  • Є можливість продати/купити біткоїн за готівку у Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі та ще у 28 містах України.
  • У нас вигідні курси відомих криптобірж.
  • Кешбек від Ваших транзакцій, який збільшується відповідно до Вашої обмінної суми.
  • Найбільш топові напрямки обміну.
  • Дворівнева реферальна програма.
  • Компетентна технічна підтримка.

І це далеко не всі переваги обмінного сервісу Coin24.com.ua! Щоб переконатися в тому, що ми найкращі у своїй справі, Вам варто лише один раз скористатися обмінним сервісом Coin24.com.ua! Запевняємо, Ви продовжите здійснювати свої обміни на постійній основі саме за допомогою нашого сервісу!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі