Press "Enter" to skip to content

Як обрати міцну драбину чи стрем’янку для висотних робіт

Залежно від того, які роботи заплановані, може знадобитися драбина або стрем’янка. А коли буде зроблений вибір на користь тієї чи іншої, треба визначитися з міцністю обладнання. Від цього буде залежати вартість покупки та довговічність.

Головне правило, як обрати драбини для довгої експлуатації – це купувати в магазинах з сертифікованою продукцією. До таких відноситься https://stremyanka.com.ua/drabini-stremyanki/ в Україні. Тільки ті підприємства, які дотримуються вимог ДСТУ чи стандартів ЄС, випускають надійне будівельне спорядження. І саме їх продукція зібрана в каталозі Stremyanka.

На сайті можна обрати драбини та стрем’янки 13 зарубіжних і вітчизняних брендів. Деяких з них інтернет-магазин Stremyanka є офіційним чи ексклюзивним представником:

  • Krause Німеччина;
  • Svely Італія;
  • Virastar Україна.

Кожен бренд представлений широкою лінійкою моделей. Але саме ці три мають найбільший номенклатурний ряд для вибору. І саме драбини та ступанки цих виробників коштують дешевше, порівняно з іншими. Це виправдано саме тим, що магазин отримує їх продукцію за цінами партнера.

Які бувають стрем’янки

Видів дробин величезна кількість. І саме завдяки багатому вибору на сайті https://stremyanka.com.ua/, у кожного в Україні є можливість обрати під свої задачі надійне обладнання.

В магазині можна купити стрем’янки за типом:

  • односторонні чи двосторонні;
  • телескопічні чи шарнірні;
  • одно-, двох- чи трьохсекційні;
  • зі скловолокна чи металевого сплаву.

До речі, що стосується матеріалу виготовлення дробин, то на сайті є варіанти ще й з деревини, та з декількох матеріалів: дерево з металом, скловолокно з алюмінієм, сталь з алюмінієм. Тобто є такі варіанти, які підійдуть навіть для вузько фахівця з вузько направленими завданнями.

При виборі ступанки чи драбини, немає таких характеристик, які були б найважливішими. В будівельно-ремонтному обладнання всі нюанси повинні поєднуватися. Тільки так можна забезпечити майстру зручність при виконанні роботи, та безпечність. Тому важливо купити стрем’янку потрібної довжини та ширини, і з необхідною кількістю сходинок.

Важливо врахувати й навантаження, яке драбина зможе витримати. І брати до уваги потрібно не тільки середню вагу майстра, а і його інструмент, відро зі шпаклівкою чи фарбою.

Є на сайті стрем’янки з додатковим оснащенням. Можна купити розкладну драбину з роликами та стабілізаторами, поручнями, домкратом та тросом.

Будь-який варіант, який взагалі існує в природі, є на сайті Stremyanka. І кожен може бути відправлений по Україні в будь-яке місто.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі