Press "Enter" to skip to content

Як правильно цілуватися: техніки, здатні звести з розуму

Десять основних видів поцілунків та їх техніки.

Поцілунок є хорошим способом висловити своє кохання, і практично кожна пара часто використовує цю дію, але чи знаєте ви, що існує безліч цікавих видів і технік поцілунків, крім знайомого всім французької? Розкажемо про всіх по порядку

Люди цілують один одного, щоб висловити радісні емоції, при вітанні та прощанні, зізнанні в коханні та демонстрації своєї прихильності. Поцілунок – найдавніша форма прояву близькості, щирих почуттів, бажання та любові.

Це дія, що є межею, перейшовши через яку чужі люди стають коханими, посварилися миряться, а ті, хто робить це вперше, пізнає нове.

За весь час люди придумали різні види поцілунків. Сьогодні поділимося з вами техніками найпопулярніших із них.

10 видів поцілунків та їх техніки

Техніки ніжних поцілунків

Поцілунок в щоку

Це поцілунок, який може містити кілька речей. Це або шанобливе ставлення до родичів, або вітання між друзями, або прояв любові до своєї другої половинки. Цей безневинний поцілунок вказує на турботу та щирі почуття.

Для цього поцілунки ваші губи повинні бути розслабленими та м’якими. Потрібно наблизитись ними до щоки вашої пари, а потім акуратно торкнутися губами.

Поцілунок закритих очей

Інакше цю техніку називають ангельським поцілунком. І не випадково, адже це особливо приємний і ніжний спосіб поцілувати людину, яку дуже любиш. Такий поцілунок вказує на те, що людині комфортно і дуже добре поряд зі своїм партнером чи партнеркою.

Щоб поцілувати заплющені очі, обережно наблизіть губи до заплющених очей вашої коханої людини і, ледве торкаючись, м’яко поцілуйте їх. Ви можете поцілувати і області поряд з очима: брови, куточки очей, віскі.

Поцілунок у лоб

Щирий та ніжний поцілунок, завдяки якому друга половинка почувається у безпеці. Поцілунок у лоб показує не тільки турботу та ласку, з якою пара ставиться один до одного, але ще й глибокий емоційний зв’язок.

Для такого поцілунку обережно наблизьтесь до партнера/партнерки і м’якими губами доторкніться до чола коханої людини.

Поцілунок руки

Раніше такий поцілунок був гарним тоном та знаком вітання. Сьогодні ця традиція залишилася, але найчастіше чоловіки цілують руку своїй коханій. Це поцілунок, що показує любов, обожнювання та вшанування чоловіка своїй дівчині. Хоча такі поцілунки виявляються дуже чутливими, їх навряд чи назвеш пристрасними, проте вони висловлюють бажання бути поруч і турботою.

Для виконання даної техніки акуратно візьміть руку своєї пари і ніжно поцілуйте тильну сторону долоні губами.

Поцілунок у ніс

Такий вид поцілунку показує, що партнер вважає вас милою та відчуває симпатію. Цей поцілунок дуже лагідний і, швидше за все, змусить вас удвох посміхатися.

Перед або після такого поцілунку можна трохи потертися носами – це знак сильної довіри.

Техніки пристрасних поцілунків

Поцілунок губами

Це чуттєвий поцілунок, який здатний спокусити вашу пару, може бути дратівливою прелюдією. Так цілуються люди, яким комфортно один з одним і мають взаємну довіру. До того ж не всім подобаються глибші поцілунки, тому для таких випадків пари цілуються губами — не менш хвилююче.

Перед поцілунком бажано подбати про стан губ: вони не повинні бути сухими. Під час такого поцілунку губи мають бути розслаблені та не стискатися. Необхідно трохи засмоктувати губи партнера і ніжно їх торкатися.

Французький поцілунок

Один із найпопулярніших видів поцілунків. Він здатний принести багато радості та задоволення парі. Цей поцілунок відрізняється своєю інтимністю, і є думка, що йому немає рівних за чуттєвістю. При цьому самі французи називають такий вид поцілунком душ.

Для такого поцілунку необхідно відкрити губи, легко стикаючись з губами другої половинки. Поступово посилюйте тиск, але робіть це м’яко. Коли ваша пара йтиме вам назустріч, задійте мову.

Холодний поцілунок

Особливість такого поцілунку полягає у незвичайному підході. Цей бешкетний поцілунок можна спробувати зі своєю парою в процесі вживання напоїв з льодом.

Для виконання цього поцілунку необхідно помістити кубик льоду на кінчику язика. Після цього цілуйте вашого партнера чи партнерку, передавши кригу.

Поцілунок у шию

Шия є дуже чутливою зоною, тому дотик губ до неї подобається багатьом, особливо це стосується дівчат. Неквапливі поцілунки здатні приємно порадувати вашу партнерку, проте варто бути акуратним із щетиною: ви можете травмувати ніжну шкіру.

Трикутник

Ця техніка ідеально підходить в моменти, коли партнери знаходяться віч-на-віч. Такі плавні поцілунки, але вашій другій половинці вони точно будуть приємні.

Почніть цілувати губи, потім повільно перейдіть до щоки, а потім до шиї. Далі знову поверніться до губ. Важливо здійснювати плавні переходи між цими місцями, а для більш природних рухів спробуйте покусувати і робити короткі поцілунки.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі