Press "Enter" to skip to content

Як розрахувати вартість ремонту квартири: кому довірити складання кошторису

Грамотно складений кошторис ремонтних робіт в оселі – це залог не тільки економії сімейного бюджету, але й можливість швидко отримати бажаний результат. Тобто не перетворювати помешкання в склад будівельних матеріалів. Як розрахувати вартість ремонту квартири правильно, підкажуть тільки фахівці. Не вийде найняти першого ліпшого майстра та розраховувати на правдиві цифри у кошторисі.

Складність складання кошторису полягає в тому, що потрібно врахувати кожну дрібницю. Майстер, який займається натяжними стелями чи укладанням лінолеуму не в змозі охопити нюанси інших напрямків ремонтних робіт у квартирі. Саме тому краще звертатися до компанії, в якій є всі фахівці, і їх дії консолідує менеджер.

Гарним прикладом тому є NewStroy. Компанія більше 10 років займається:

  • будівництвом складських, офісних та жилих будівель;
  • ремонтом квартир та будь-яких інших об’єктів нерухомості;
  • плануванням сучасних приміщень з раціональним збереженням простору.

Робляться всі розрахунки з чітким розумінням, які етапи чекають. Тому кошторис буде точно охоплювати: скільки буде потрібно будівельних матеріалів та які знадобляться інструменти, яких майстрів необхідно буде задіяти та на який час. Також, буде врахована загальна площа робіт по кожному напрямку дій. Саме з таких чинників можна розрахувати вартість ремонту квартири без помилок.

Вартість ремонту квартири від будівельної компанії

Перш ніж скласти кошторис, фахівці NewStroy розробляють дизайн-проект. Саме орієнтуючись на нього буде зрозуміло, як розрахувати вартість ремонту в квартирі чи будинку так, щоб нічого не упустити.

Ціна дизайн-проекту у компанії зрозуміла. На сайті описані різні варіанти з розгорнутим описом. Можна замовити проект:

  • Technical project (технічний);
  • Optimal project (оптимальний);
  • Full author project (максимальний).

Завдяки тому, що вартість встановлюється за м2, кошторис виходить повністю прозорим. Немає ніяких прихованих витрат.

Перелік робіт та підсумкова вартість закріплюються у договорі. Тому в процесі ремонту ціни залишаються стабільними. Теж саме стосується й строків: вони будуть вказані реальні і в зазначений термін ремонт буде завершений та зданий власнику.

Компанія NewStroy після закінчення робіт надає гарантію. Протягом 3-х років можна звернутися за для усунення якихось недоліків тощо. Що саме підлягає під гарантійне обслуговування, можна дізнатися у менеджера за телефонами на сайті.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі