Press "Enter" to skip to content

Як швидко позбутися дратівливої трави між тротуарними плитками

Мало що так дратує господаря дачної ділянки, як молода трава чи мох, які стали прориватися між не давно укладенними тротуарними плитками. И не для того ця краса вкладалася, щоб тепер між нею росли якісь жалюгідні бур”яни. Ось тільки перемогти такий прояв матері-природи може бути непросто. Які є способи позбавити себе дратівливого видовища?

Спосіб перший “народний”: використовуємо сіль

Так, саме так. Сіль є найдешевшим і в той же час дуже ефективним губителем будь-якої рослинності, а не тільки бур”янів. Тому важливо пам”ятати про можливі наслідки і дуже обережно використовувати матеріали. Обробити тротуарну доріжку можна як сухою сіллю, так і облив кілька разів концентрованим соляним розчином. Повторювати процедуру доведеться десь на рік.

Спосіб другий “магазинний”

Найкраще не намагатися винаходити велосипед і відправитися в магазин за спеціалізованою сільськогосподарською хімією від бур”янів. Користуватися будь-якими із цих речовин так само слід з обережністю. У боротьбі з бур”янами між плиткою підійдуть гербіциди, бура, раундап та аміачна селітра.

Спосіб третій “нешкідливий”: можна використовувати пісок

Так, не почулося – звичайний пісок. Він засипається у щілини між плиткою. Це дозволяє забезпечити прискорене сходження води. У результаті бур”яни залишаються без вологи і не можуть зростати. Щось все одно буде прориватися на світ, проте кількість трави, що виростає, між плитками з піском скоротиться до абсолютного мінімуму.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі