Press "Enter" to skip to content

Як відкрити банку з поворотною кришкою без допомоги чоловіка

Кожен знає, як щільно може бути закручена банка із поворотною кришкою. Іноді все погано настільки, що жодної сили чоловічих рук на підступну посудину не вистачає. Іноді можна мучитися з банкою натурально годинником і не досягти потрібного результату. Саме з цієї причини дуже важливо пам’ятати арсенал порад щодо відкриття поворотних кришок. Рекомендацій чимало, і якщо не підходить одна, то з високою ймовірністю підійде інша. Деякі методи можна комбінувати.

Стук-стук. Насамперед по банку слід банально постукати. Найкраще зробити це тильною стороною долоні, щоб не пошкодити судину. Якщо кришка з якоїсь причини прилипла, то кілька хороших хлопків на її дно допоможуть зрушити справу з мертвої точки.

Мастило маслом. Можна спробувати змастити кришку, що ніяк не піддається, декількома краплями масла. Звісно ж не моторним, а соняшниковим! Для цього перевертаємо банку і капаємо під кришку на різьблення у кількох місцях. Після цього доведеться зачекати хвилин 20-25.

Декомпресія. Можна спробувати розгерметизувати банки. Для цього доведеться підчепити край кришки яким-небудь інструментом на зразок відкривачки, ножа або будь-якого іншого гострого предмета. Щоб усередину потрапило повітря, достатньо буде зробити щілину 0.5-0.6 мм. Діяти потрібно акуратно, щоб не зробити скляного сколу на горловині.

Нагрів. Набираємо в раковину чи каструлю теплої води та опускаємо в неї нашу банку. Посудину ставимо горловиною вниз і залишаємо у воді в такому положенні на 15 хвилин. Спеціально гріти воду не потрібно, цілком підійде гаряча з-під крана. Під впливом тепла кришка має розширитися.

Покатати. Кладемо банку на бік і катаємо так, щоб кришка не торкалася поверхні. Займаємося цією захоплюючою дією кілька хвилин. Якщо пощастить, то таке розкочування призведе до того, що кришка відкриється з першого ж повороту.

Зчеплення. Зрештою, не варто забувати про те, що при відкритті будь-якої банки буде не зайвим поліпшити зчеплення між рукою та кришкою. Для цього рекомендується підкладати під руку що-небудь, на зразок ганчірочки або рушника.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі