Press "Enter" to skip to content

Як вибрати барбершоп – кращі рекомендації експертів

Майже всі опинялись в ситуації, де реальність не збігалася з очікуванням і ми губились в цьому неприємному моменті. Щоб уникнути подібних ситуацій, чоловіки звертаються в барбершопи, а не в звичайні перукарні. Але барбершоп, як і будь-який інший салон, повинен бути придатним для вас за всіма критеріями.

“Цирюльник Barbershop” в даній статті надасть вам топові рекомендації про те, як вибрати найкращу чоловічу перукарню. До цих критеріїв відносять:

  1. Стерильність та чистоту;
  2. Безпека;
  3. Атмосферу у барбершопі;
  4. Вигляд майстра та його стиль;
  5. Сайт з відгуками.

барбершоп

Стерильність та чистота в барбершопах

Перед тим як сідати в перукарське крісло, необхідно переконатися на власні очі, що інструменти майстра виглядають стерильно та чисто. На інструментах завжди залишаються частинки волосся, пилу або висохлий стайлінговий засіб, що не є правильним.

Стерильність для клієнта – це його безпека. У випадку, якщо ви побачили брудні дзеркала, гребінці з волоссям, що залишилося від попередніх клієнтів, забризкану підлогу та інше — біжіть не оглядаючись. Таке ставлення свідчить лише про одне – вас не поважають, як клієнта.

Також варто ще звернути увагу на якість витратного матеріалу. Якщо салон хоче бути популярним та топовим, то він повинен використовувати лише якісні та безпечні матеріали на клієнтах. Крім цього, матеріали повинні виглядати презентабельно і бути брендованими, оскільки бренд завжди відповідає.

У “Цирюльнику Barbershop” застосовуються тільки найкращі інструменти, які проходять через всі етапи стерилізації. Завдяки чому, ми можемо бути 100% впевненими у вашій безпеці та чистоті робочого місця майстра. У нас у великій кількості є одноразові рушники, стерильні рукавички і звичайно ж, змінні леза.

Атмосфера та сервіс для клієнтів

Слід розуміти, що більшість відвідувань з боку чоловіків – це зміна обстановки. У барбершоп чоловіки приходять не тільки, щоб отримати якісну послугу, а й аби відволіктися від турбот і проблем. Це місце сили, що живить сильну чоловічу половину, що заряджає протягом усього тижня і звичайно, мотивує на нові ідеї.

Коли ви приходите в барбершоп або перукарню, то насамперед звертайте увагу на якість обслуговування. Ввічливі адміністратори та барбери, можливість випити чай чи каву, наявність телевізора та ігрових приставок – завжди залишають лише позитивні відгуки від клієнтів.

Рівень професіоналізму барберів

Барбер повинен мати всі якості висококласного професіонала. Коли барбер спілкується з клієнтом, він повинен завжди бути усміхненим, добрим і ввічливим. Готовим відповісти на всі запитання, підтримати клієнта або підбадьорити.

Не варто ще забувати про те, що майстер повинен розумітися на стилі, зачісках і в цілому допомогти створити імідж. Останнє, на що необхідно звернути увагу, це на те, як виглядає барбер. Барбер має бути охайно одягненим, з доглянутим волоссям і мати свій стиль.

Думка клієнтів про стрижки та догляд за бородою

Хороший барбершоп має рекламу та свій офіційний сайт, де можна прочитати про заклад, залишити свій відгук чи подивитися на працюючих майстрів, а найголовніше оцінити прайс послуг.

Не бійтеся залишати свою думку після того, як ви залишили салон чи барбершоп. Дуже важливо бути чесним, щоб керівництво бачило свої помилки і надалі більше не допускало їх у своїй роботі.

Найголовніше для вас – це безпека, комфорт та чистота. Будьте на золотій середині та спирайтеся на своє відчуття на те, як працює барбер та стиль закладу.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі