Press "Enter" to skip to content

Як вибрати кухонну каструлю: емальовані моделі

Навіть коли не людина не дуже вміє готувати, в неї в душі прокинеться шеф-кухар, як тільки до рук потрапить гарний посуд. Яскравим прикладом такого є каструлі емальовані. Вони не тільки красиві, а і зручні та довговічні, що робить їх дуже затребуваними. Те ж саме можна сказати й про деякі стальні екземпляри, які не мають якогось покриття.

Але не весь емальований посуд має такі характеристики. Щоб обрати дійсно якісні каструлі, потрібно орієнтуватися у виробниках. Важливо розуміти, хто сертифікує свою продукцію та хто використовує сучасні методи виготовлення посуди.

За якими параметрами обирати емальований посуд

Багато речей відповідає за довговічність. І тільки у купі вони дають великий ресурс роботи.

Обирати каструлю важливо:

  • за зовнішнім виглядом корпусу – стінки та дно повинні бути рівними, без вм’ятин;
  • за якістю покриття – воно повинно бути однорідним, без доріжок емалі, що стікала;
  • за товщиною емалі – вона не повинна просвічуватися.

Гарний посуд той, що має зручну комплектацію. Тобто у каструлі повинні бути достатньо широкі ручки. А кришка має щільно прилягати, та бути відповідного діаметру, щоб не ковзати по ободку.

Саме такий посуд можна знайти на сайті компанії ОптСклад. Вона працює доволі довго, щоб обрати продукцію достойних уваги виробників. В інтернет-магазині наразі більше 10 тисяч найменувань посуду, завдяки чому можна наповнити роздрібний магазин та відповідати запитам покупців.

Різноманітність брендів посуду оптом

Гарний товар для продажу той, що 100 % приведе покупців. Тобто він повинен:

  • подобатися зовні;
  • мати демократичну ціну;
  • бути різноманітним за об’ємом;
  • мати велику лінійку моделей.

Такому опису відповідають каструлі Новомосковського заводу, що знаходиться у Дніпропетровській області. А також турецький бренд, який теж можна знайти на сайті ОптСклад.

Замовити Новомосковський посуд оптом чи будь-який інший в інтернет-магазині можна від дуже малої суми. Тобто достатньо обрати товар на 1000 грн, щоб мати можливість отримати затребувану продукцію для продажу у своєму магазині.

Щоб отримати змогу заробляти більше, але утримувати ціну у конкурентних межах, гуртова компанія пропонує трошки збільшити замовлення. Вже від 3500 грн покупець отримує знижку 13 %. Та й це не остання межа. Градацію знижок можна вивчити на сайті чи зателефонувати за телефонами інтернет-магазину.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі