Press "Enter" to skip to content

Як вибрати надійну службу вантажоперевезень

Як вибрати надійну службу вантажоперевезень

Вибір вантажоперевізника можна порівняти з забудовником, коли в обох випадках від прийнятого рішення залежать грошові витрати, терміни та очікування від процесу в майбутньому. До вибору слід підійти максимально серйозно та відповідально.

При виборі перевізника частіше за все звертають увагу лише на вартість вантажоперевезень. Так, ціна послуг дуже важлива, від неї можна відштовхуватися, але варто також розуміти, що в неї включено. То яку транспортну компанію вибрати? Чітко визначте, які послуги шукаєте. Після того, як визначилися зі своїми потребами, зверніться до постачальників послуг доставки з досвідом роботи.

Надійна служба вантажних перевезень

Перевірити на надійність та відповідальність компанію можна у декілька кроків:

  1. Потрібно починати з перевірки часу, протягом якого компанія перевізник надає послуги вантажоперевезень. Новачки у цій сфері намагаються доставити товар швидше, не пошкодивши та не втративши його, а от визнані компанії вже відпрацювали свої методи. Професійні водії знають як швидко та безпечно дістатися місця призначення.
  2. Наступний крок – це перевірка персоналу та обладнання компанії. Достойна компанія має у достатній кількості співробітників та вантажівок, які без втрати часу виконують свої обов’язки. Якщо в компанії не вистачає персоналу або обладнання, то слід задуматись. Чи готові ви втратити деякий час на виконанні переїзду чи перевезення вантажу за рахунок економії. Хтось можливо й радий заощадити гроші в короткостроковій перспективі, але, зрештою, для себе треба зробити помітку, що такий перевізник не надійний та може завадити вашій репутації. Затримка у часі може коштувати додаткових витрат.
  3. Професійна компанія характеризується великою пропускною спроможністю. Це стосується перевезень не тільки по країні, а і по всьому світу. Широка мережа надійних перевізників, безумовно, є обов’язковою у вантажній транспортній компанії. Залежно від специфіки вантажів, вибір операторів може змінюватись. Вибір компанії для вантажних перевезень – важливе рішення, тому варто ретельно шукати, щоб зробити правильний вибір.

Типи перевізників

Вантажне таксі може виконувати як приватний водій (на своєму транспорті), так і транспортна компанія. Звичайно це впливає одразу на вартість. На своєму транспорті водій візьме менше, ніж компанія. Але тоді потрібно самостійної організувати маршрут перевезення, визначитися з габаритами транспорту тощо. Професійна організація пропонує вам широкий автопарк, що дозволяє оперативно організувати перевезення будь-якого вантажу незалежно від його обсягу. Але вартість буде відповідною.

Тарифи на вантажоперевезення

Найскладніше у виборі перевізника — не помилитися з ціною. Щоб не переплатити послуги транспортування вантажу, достатньо порівняти актуальні розцінки по області. Для цього необхідно промоніторити дошки оголошень чи портали пошуку перевізників. Проаналізувати актуальні пропозиції водіїв/компаній, вивчити вартість транспортування за годину/зміну/кілометр та визначте середнє значення.

Надійність

Вантажоперевезення по Україні дуже популярні останнім часом, тому кількість компаній та водіїв зросла. Віддавати перевагу слід лише надійним, перевіреним компаніям. Особливо якщо ви вперше замовляєте транспортування. Ті, що нещодавно відкрилися, мають сумнівну репутацію, краще залишити їх іншим замовникам. Обираємо за:

  1. Високим рейтингом (портал/сервіс).
  2. Великим досвідом надання послуг.
  3. Мінімальним коефіцієнтом зривів замовлення (відгуки).
  4. Наявністю матеріальних компенсацій (наприклад, при затримці термінів транспортування або пошкодження вантажу).

Вибрати надійного перевізника нескладно, головне брати до уваги всі вищенаведені правила. Не полініться, пошукайте відповідну кандидатуру та прочитайте максимальну кількість відгуків.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі