Press "Enter" to skip to content

Як вибрати найкращі жіночі парфуми

Аромат є важливою складовою образу кожної жінки. Його використовують щодня, а також для створення гармонійного ділового, святкового, романтичного образу. У кожної представниці прекрасної статі власні уподобання щодо того, яким має бути якісний парфюм. Під час купівлі звертають увагу на виробника, тип композиції та рівень стійкості. Продукція відрізняється за цими критеріями.

Кожна жінка має знати, як правильно обирати аромати. Вони бувають не лише жіночими, а й чоловічими та унісекс. За цими критеріями товари відрізняються між собою. Багато дам мають декілька парфумів на різні випадки життя. Наприклад, із повсякденним образом більш поєднуються легкі, наприклад, із фруктовими чи свіжими нотками, для святкового можна обрати пряні східні. Аромати для робочого образу теж мають бути ненав’язливими.

Різновиди й етапи розкриття

Кожний аромат показує себе по-різному. Наявна продукція відрізняється за композицією, саме на цей критерій звертають увагу перед вибором. Концентрованим продуктом, який випускається у невеликій кількості, є духи. Їх використовують частіше для вечірніх образів. Щодня краще наносити жіночі парфуми – вони користуються найбільшою популярністю серед існуючих. Менш концентрованою та стійкою і в той же час легкою є туалетна вода.

Ознаками якості є два важливих фактори. Це тривалість, з якою аромат тримається на одязі та шкірі, й наявність декількох різних ноток в одному флаконі. Вони розкриваються поетапно. Цього можна досягти завдяки тому, що під час виробництва застосовують особливу технологію. Усі існуючі якісні аромати показують себе в три етапи, тому перше враження про них може відрізнятися від остаточного. Першими й найяскравішими є стартові нотки.

Головним букетом композиції, її сутністю є основні. Їх називають ще серцевими. Такі нотки проявляють себе відразу після початкових, тримаються довго, їх відчувають протягом кількох годин. Серцеві нотки більш м’які у порівнянні зі стартовими, саме вони створюють неповторну ауру. Базові з’являються після серцевих. Надають аромату глибини, створюють шлейф.

На що звертати увагу під час вибору

Окрім типу композиції та ноток, потрібно знати й інші критерії, здатні вплинути на якість та сприйняття аромату. Так, щоб зробити правильний вибір, слід керуватися такими критеріями:

  • колір. Від нього залежить призначення парфумів. Наприклад, бузковий розрахований на молодих дівчат, більш глибокий та темний є важким, його варто використовувати для вечірніх образів;

  • тип шкіри. Пряні й різні східні краще розкриваються на сухій, для комбінованої або жирної краще підходять квіткові, фруктові композиції, вони покажуть себе кращими й повнішими;

  • вік. Молодим не підходять пряні й важкі східні аромати. Для юних випускають фруктові та свіжі;

  • характер. Парфуми завжди повинні підкреслювати його так само точно, як і стиль. Квіткові обирають ніжні й романтичні натури, деревні купують екстравагантні дами.

Має значення і пора року. Певні парфуми краще підходять для літньої, інші – для зимової пори.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі