Press "Enter" to skip to content

Як вибрати школу англійської мови?

Якщо ви вирішили поглибити свої знання з англійської мови, то першим вашим кроком має стати вибір хорошої школи. Ви можете звернутися відразу до перевіреного варіанту — курсів, які представлені вже давно і мають дуже хорошу репутацію. Як, наприклад, школа англійської мови в Englishdom. Або ви можете попередньо ознайомитися також і з іншим вариіантами, щоб остаточно впевнитися у своєму виборі.

Запишіться на пробне заняття

Важливо заздалегідь розібратися, що саме чекатиме на вас на відповідних курсах і яким буде формат навчання. Під час першого безкоштовного заняття звернуть увагу на такі моменти:

  • хто є викладачем, чи має він відповідну кваліфікацію і наскільки вам комфортно з ним контактувати;
  • які ще люди навчаються в одній з вами групі, чи мають вони той самий рівень знань, що й ви;
  • яка програма вибраної вами школи;
  • чи підходить вам розташування школи;
  • наскільки комфортною є та атмосфера, яка панує на відповідних курсах.

Звісно, за одне заняття ви навряд чи встигнете визначитися в особливостях підходу відповідної школи до навчання учнів. Зрозуміти, чи вирішить вона поставлені вами перед собою завдання, також буде важко. Але принаймні ви отримаєте хоча б приблизне уявлення про ці речі. 

Дізнайтеся про методику

Найоптимальнішим варіантом стануть курси з комунікативною методикою. Вона поєднує в собі розвиток найрізноманітніших навичок — читання, письмо, аудіювання та говоріння. Ця методика дозволяє одночасно і збільшити власний словниковий запас, і вивчити граматику. 

Не варто довіряти різноманітним інноваційним методикам, які обіцяють, що ви вивчите мову миттєво і без зайвих зусиль. Справа в тому, що вивчення іноземної мови є справою нешвидкою. І воно завжди передбачає старанну роботу. 

Зверніть увагу на розклад занять

Подумайте, коли б вам було зручно відвідувати курси, і чи здатна школа запропонувати вам дійсно комфортний розклад занять. Якщо курси англійської мови дійсно орієнтовані на клієнта, то в них зазвичай є кілька груп, які займаються по різним дням. Також нерідко можуть бути групи як вечірні, так і ранкові.

Визначтесь зі своїми вимогами до викладача

Також не зайвим було б розібратися, чи хочете ви працювати з україномовним викладачем, чи вам потрібен виключно носій мови. Заняття з носіями проходять далеко не в усіх школах. А в тих школах, де вони все ж таки є, навчання зазвичай коштує дороже. Оптимальним варіантом стане працювати з україномовним викладачем, а раз на тиждень мати одне заняття з носієм мови.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі