Press "Enter" to skip to content

Як виграти джекпот у Супер Лото

Супер Лото – це класична гра, яка дає українцям можливість виграти найбільший джекпот. Так-так – саме ця лотерея збирає біля себе велику кількість українців. Адже придбавши кілька лотерейних білетів, гравці отримують змогу виграти вагомий грошовий приз!

Побудована національна лотерея Суперлото за принципом класичних числових аналогів. Гравці купують білети та обирають комбінації, яка вважають виграшними. Далі, під час онлайн-трансляції з лототрона випадають номери у вигляді кульок. Якщо вдалося вгадати абсолютно всі номери в правильному порядку, ви отримуєте джекпот.

Чи є можливість збільшити шанси на виграш головного призу і як взагалі формується джекпот у Супер Лото? Давайте про це детальніше поговоримо.

Як формується джекпот Супер Лото

Лотерея Супер Лото відома ще з 2001 року. Тож не дивно, що українці довіряють цій грі. За більше ніж 20 років своєї роботи вона встигла завоювати хорошу репутацію: ніяких скандалів щодо виплати коштів, махінацій тощо.

Окрім того, у Супер Лото є ліцензія, яка підтверджує легальність роботи лотереї та слугує гарантією безпеки фінансових активів усіх гравців.

Звісно, головною особливістю лотереї є найбільший джекпот, який станом на сьогодні сягає 14 мільйонів гривень! Це, певно, найбільша сума, яку пропонують сьогодні державні українські лотереї. І її може виграти будь-хто – головне придбати білет та вгадати всі шість номерів.

Чому саме в Супер Лото такі щедрі джекпоти? Все тому, що формуються вони за кількома правилами:

  1. Сума джекпоту залежить від кількості проданих квитків. Все просто – гравці купують лотерейні білети, компанія рахує остаточну суму і половина вторгованих коштів стає джекпотом.
  2. Якщо жоден з гравців не виграв джекпот, він «переноситься» на наступну гру. А отже, додається до нової суми й, відповідно, збільшуються.

Як бачите, усе прозоро та зрозуміло. Як і, власне, правила гри, про які ми поговоримо далі.

Чи можна збільшити свої шанси на виграш головного призу?

Купуючи лотерейний білет гравці полюють головним чином за джекпотом.Тому вони шукають секрети, щоб гарантовано забрати цю суму. Спочатку потрібно поговорити про правила гри у Супер Лото. Це класична числова лотерея, які були відомі людям ще кілька століть тому. Правила максимально прості:

  1. Ви купуєте лотерейний білет на сайті або в точках продажу та вказуєте комбінацію чисел (від 1 до 52).
  2. О зазначеній годині щосереди та щосуботи проводяться розіграші. Варто просто включити онлайн-трансляцію. Якщо ви вгадали 2-5 чисел, ви отримаєте грошовий виграш (чим більше чисел вгадано – тим більшу суму). Якщо ж ви вгадаєте всі 6 чисел – забираєте джекпот.

Якщо лотерея числова, вона є абсолютно випадковою. Тому не варто сподіватись на якісь робочі сценарії збільшення шансів на виграш джекпоту. Навіть, якщо знайдете людину, яка переконуватиме вас, що знає, як розгадати принцип гри – не варто їй довіряти. Адже саме прозорість та не підпорядкованість жодним формулам зробили Супер Лото такою популярною лотереєю в Україні, а її аналоги – по всьому світу.

Існує теорія, що ніби то якісь числа випадають частіше за інші. Можливо, статистика і показує щось таке. Але це виключно збіги, які не можна використовувати як робочу стратегію.

Єдиний варіант, який спрацьовує – придбання відразу декількох білетів та випробування різних числових комбінацій. Це дійсно дозволяє збільшити ваші шанси. Тим паче, що один лотерейний білет коштує всього 20 гривень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі