Press "Enter" to skip to content

Як визначити свій типаж: з’ясовуємо, яка у вас зовнішність

Існує безліч прийомів як визначити свій типаж зовнішності. Однак найпопулярніший – це типаж за Девідом Кіббі. У тексті говоримо про те, хто це такий і яку класифікацію він вигадав.

Кіббі – це стиліст із Нью-Йорка. Він написав книгу “Метаморфози” про те, які класифікації жіночих типажів бувають. Головне, на чому він ґрунтується – на принципі Інь-Ян, тобто чоловічого та жіночого початку.

Як визначити типаж зовнішності дівчини за Девідом Кіббі?

Отже, існує кілька типів жінок.

  1. Драматичний. Це маскулінні жінки. В основному вони високі та потягнуті з вузькими плечима, тонкими кістками та гострими рисами обличчя. Вони є чоловіче начало. Наприклад, серед них: Марлен Дітріх, Мадонна, Мілла Йовович та Кіра Найтлі.
  2. Романтичний. Тут яскраво проявляється жіночий початок. Це округлі жінки, з чітким овалом обличчя та щоками, пухкими губами, маленьким носом та великими очима. Це: Мерілін Монро, Скарлетт Йоханссон, Брітні Спірс та Емма Стоун.
  3. Натуральний. Щось середнє між першими двома типажами. Це жінки, які складені симетрично та з прямим силуетом. Вони зазвичай невисокі, а постать досить спортивна. Тут із зірок це: Дженніфер Еністон, Лів Тайлер, Кетрін Зета-Джонс та Клаудія Шиффер.
  4. Класичний. Це жінки середнього зросту з точковими рисами обличчя. Акцент зроблено на вилицях, а ще у них виразні рота та очі. Наприклад, Грейс Келлі, Шерон Стоун, Шарліз Терон і Катрін Денєв.
  5. Гамін. Це дівчата-підлітки. У них маленькі обличчя та яскраві очі. Крім того, у них підліткова статура. Наприклад, Ванесса Параді, Одрі Тоту та Вайнона Райдер.

Як визначити типаж особи

Тут йдеться про кольоротип. Наприклад, існують дівчата зі смаглявою шкірою та темним волоссям. Це яскравий контрастний типаж. А ось жінки з блідою шкірою та зі світлим волоссям — неконтрастний типаж.

Є ще русяве та світле волосся з вираженими рисами обличчя – це нейтральний типаж. Наприклад, сюди підходить все та ж Дженніфер Еністон.

Як визначити свій типаж зовнішності

Зрозуміло, є ще й поділ по фігурі. Основні – “Трикутник”, “Перевернутий трикутник”, “Приталений”, “Прямокутний”.

Типаж з психотипу

І ще один із найважливіших моментів — це типаж із психотипу. Це логіка, за якою діє людина.

  • Людина, яка генерує ідеї та поєднує всіх навколо себе.
  • Людина, яка дарує свої ідеї іншому.
  • Людина, яка ставить запитання.
  • Людина, яка намагається нав’язати свою думку.

По Девід Кіббі все це складається в одну картинку і допомагає дівчині створити власний стиль. Крім того, знаючи свій типаж особистості, людина здатна зрозуміти, як їй одягатися та підкреслювати свої позитивні особливості.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі