Press "Enter" to skip to content

Як закохуються дорослі чоловіки і на що звертають увагу у жінці

Вік та досвід позначаються на поведінці чоловіка. Він починає цінувати час, цінує репутацію і готовий брати на себе відповідальність за своє життя. Як це позначається на його почуттях та здатності закохуватися, розбиралися журналісти Elle, Marie Claire та психолог Олександр Шахов.

Як закохуються дорослі чоловіки і в чому це виявляється

Зрілі чоловіки здатні на любов, пристрасть та сильні почуття. Проте, закохавшись, представники сильної статі не будуть поводитися як у 18–20 років. Як закохуються дорослі чоловіки? Занурюючись у нове кохання, вони шукають спокійні та здорові стосунки.

Як стверджують експерти журналу Elle, дорослий чоловік довго придивляється до потенційної партнерки. Він оцінює у жінці як зовнішність, а й її характер, особисті якості. Якщо обраниця здається спорідненою душею і пробуджує в ньому інтерес, зрілий чоловік робить певні кроки для її завоювання і стає дбайливим супутником життя.

Закоханість може по-різному позначатися на дорослих чоловіків. Одні щедро обдаровують обраницю подарунками та компліментами, всіляко намагаючись завоювати її серце. Інші починають нервувати, соромитися і запинатися на кожному слові побачивши об’єкт пристрасті. Треті старанно приховують відчуття провини і дають волю емоціям. Часто вони зазнають сильного хвилювання, але при цьому виглядають дуже спокійними. Дізнатися про їхні справжні почуття часто можна лише після визнання. На думку лайф-коуча, кар’єрного стратега Френкі Паскуа-справи Пасіон, закоханий дорослий чоловік:

 • Бачить у жінці як сексуальний об’єкт, а й друга, співрозмовника, споріднену душу.
 • Уважніше слухає кохану, виявляє чуйність і менше її критикує.
 • Діє, а не дає порожніх обіцянок.
 • Він прагне проводити з коханою більше часу.
 • Уважний до обраниці, прагне задовольняти бажання коханої.
 • Дорожить нею, захищає, береже.
 • Вміє залагоджувати конфлікти, не принижуючи та не ображаючи жінку.
 • Сприймає недоліки жінки як усталені звички та не намагається їх виправити.

За який час чоловік звикає до жінки? Однозначної відповіді це питання немає. Найчастіше це залежить від кількості позитивних асоціацій та відчуття комфорту, які у нього викликає обраниця.

Що шукають у жінці дорослі чоловіки

У зрілому віці чоловіки менш схильні спалахнути пристрастю, задивившись на фігуру чи привабливе обличчя дівчини. На передній план виходять особисті якості обраниці. Психолог Олександр Шахов переконаний, що після 35 років для чоловіків важливе жіноче вміння слухати, підтримувати та надихати. Також вони звертають увагу на впевненість у собі, гідність, самоцінність, чуттєвість, внутрішню силу, почуття гумору. Значення має наявність спільних інтересів із партнеркою, відчуття комфорту поруч із нею, близькість за духом.

Чому дорослі чоловіки закохуються у молодих дівчат? Експерти журналу Marie Claire стверджують, що зрілі чоловіки часто закохуються в молодих дівчат з таких причин:

 • Зовнішня привабливість. Молодість, природна краса юних дівчат приваблює зрілих чоловіків, викликає у них ніжність та бажання захистити.
 • Бажання домінувати та керувати. Багато чоловіків підсвідомо прагнуть займати лідерські позиції та панувати над своїм оточенням. Якщо жінка самодостатня, добре освічена, досвідчена, керувати та командувати нею практично неможливо. Відсутність соціального статусу, успішної кар’єри та високого рівня доходів у молодої обраниці дає зрілому чоловікові відчуття власної переваги та дозволяє потішити власне его.
 • Спроби знайти жінку, схожу на матір у молодості. Як стверджують експерти журналу Marie Claire, дорослих чоловіків часто приваблюють жінки, які мають той самий колір очей або волосся, що й матері. Для чоловіків це своєрідна спроба потішити свою «внутрішню дитину» і повернутися в минуле, у той період, коли він був безтурботний і щасливий.
 • Підсвідоме прагнення повернути молодість. У юних дівчат дорослих чоловіків приваблює їхня наївність, легкість на підйом, готовність піти на авантюру, ризикнути та зірватися з місця у пошуках щастя, пригод чи порції гарного настрою. Це дозволяє і самому чоловікові відчути себе молодим, сповненим сил і готовим на подвиг.

Ще одна причина, через яку зрілі чоловіки закохуються в молодих дівчат, – бажання мати спадкоємця. У юність багато хлопців не хочуть мати сім’ю через безгрошів’я, відсутність житла, бажання побудувати кар’єру або успішний бізнес. Досягнувши бажаного, чоловік повертається до ідеї про дітей і підсвідомо вибирає найпридатнішу для цього жінку, молоду та фізично здорову.

Дорослі чоловіки закохуються не рідше за молодь. Вони діють спокійніше і виважено, ніж у юності. Вони не біжать за симпатичним обличчям, а шукають у жінці споріднену душу, з якою можна було б пов’язати своє життя.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі