Press "Enter" to skip to content

Як зареєструвати ТМ в Європі?

Багато компаній сьогодні намагаються вивести свій бізнес на європейський ринок. Це обумовлено не тільки економічним розвитком, а і європейською інтеграцією на території України. Ми радимо завчасно подбати про захист своїх прав, саме тому в цій статті розповімо про таку процедуру, як реєстрація торгової марки в Європі.

Також ми з впевненістю можемо порекомендувати вам патентно-юридичне агентство Wise Group, яке вже понад 10 років надає послуги у сфері інтелектуальної власності.

Які є переваги реєстрації ТМ в ЄС?

Власник торгової марки, який успішно виконає процедуру реєстрації в Європейському Союзі, отримає ряд особливих переваг, а саме:

  1. Виняткове право на знак у ЄС. Свідоцтво надасть можливість одноосібно розпоряджатися своєю торговою маркою, а це означає, що у випадку плагіату або крадіжки ви будете мати змогу вимагати компенсацію за завдану шкоду на території Європейського Союзу.
  2. Підвищити вартість бренду. Компанія, яка має зареєстровану торгову марку на території Європейського Союзу, одразу збільшує свій капітал у рази. Ваше підприємство буде оцінюватися вище не тільки за кордоном, а й в Україні.
  3. Додатковий прибуток. Реєстрація товарного знаку відкриває нові можливості для власника. Наприклад, реалізація франшизи або ліцензії. Це дасть змогу отримувати додатковий дохід.

Це лише основні переваги реєстрації ТМ у ЄС. Також на території цих держав існують й інші можливості, які відкриваються перед власником Свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

Процедура реєстрації

Якщо ви бажаєте реалізовувати свій товарний знак на території Європейського Союзу, то є декілька варіантів.

Перший – це реєстрація через національні відомства. Це підійде для тих, кому необхідно захистити свої права лише в певних країнах. Вам доведеться скласти заявки та направити їх до кожної держави, а точніше до їх відомств.

Другий варіант – це реєстрація через регіональне європейське відомство. Цей варіант простіше та охоплює всі держави Європейського Союзу. У даному випадку необхідно буде направити одну єдину заявку.

І третій варіант – це реєстрація торгової марки через Мадридську систему (також необхідно подати одну заявку). Система охоплює не тільки країни ЄС, а й інші держави, тому цей спосіб ідеально підійде для тих, хто бажає вивести свій бізнес на міжнародний ринок загалом.

Відштовхуючись від того, яку саме стратегію реєстрації ви оберете, існують різні правила та вимоги щодо процедури.

Ми радимо проходити реєстрацію через патентних повірених. Так ви зекономите свій час і сили, а також будете впевнені в правильності проведення реєстрації.

Якщо у вас залишилися питання, скористуйтеся безкоштовною консультацією в компанії Wise Group. Команда має великий досвід реєстрації та захисту інтелектуальної власності, у тому числі й на території Європейського Союзу.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі