Press "Enter" to skip to content

Як знайти гідного чоловіка на сайтах знайомств: 4 ключові поради психолога

Цінні рекомендації, які допоможуть відсікти «пікаперів», «одружених» та познайомитися з чоловіком, налаштованим на серйозні стосунки.

Знайти своє кохання — мрія багатьох самотніх жінок. А для цього, як кажуть, усі засоби хороші. Сайти знайомств, незважаючи на безліч стереотипів, впевнено тримають першість у цьому питанні. Психолог Анастасія Міхно поділилася головними рекомендаціями, які допоможуть знайти гідного чоловіка на просторах Інтернету.

Порада 1. Будьте в максимальній чесності із собою та з чоловіками

Ще на етапі заповнення профілю потрібно чесно зізнатися, для чого ви це робите. В анкеті максимально конкретно вкажіть свої цілі. Якщо у вас завдання вийти заміж, то й пиши, що шукайте серйозних стосунків і плануєте створення сім’ї.

Якщо ж у вас у планах просто зустрічатись, проводить час на позитивних тонах, подорожувати, відвідувати разом кафе та ресторани, обов’язково вкажіть це. Ваші справжні цілі стануть маяком для чоловіків, які мають аналогічні бажання.

Порада 2. Не дозволяйте принижувати себе і принижувати вашу гідність

Найчастіше на сайтах знайомств підтримується фривольне, гумористичне спілкування, що межує з образами. І тут необхідно орієнтуватися на власні відчуття: якщо ви почуваєтеся незатишно від подібних глузувань.

Якщо опонент проходить через вашу сексуальність, кепкує над вашим фізичним тілом, припиніть спілкування. Дайте співрозмовнику зрозуміти, що з вами так чинити не можна. Не дозволяйте знецінювати себе.

Порада 3. У жодному разі не допускайте чоловіка до тіла після першого побачення

Часто на етапі знайомства і на момент першої зустрічі жінка перебуває в ейфорії і готова пуститись у всі тяжкі. А треба було б, навпаки, пригальмувати і постаратися тверезо оцінити поведінку чоловіка. Подивіться, як він доглядає вас, куди він запросив вас на перше побачення.

Крім того, перше побачення має тривати не більше однієї години. Щодо патернів поведінки, не варто забувати, що з психологічних та біологічних аспектів чоловік — мисливець. Він хоче добиватися жінки, і те, що йому дається легко, він ніколи не цінує. Не будьте легкою здобиччю, це зміцнить ваші шанси на щасливі стосунки у майбутньому.

Згадайте про базове правило: щоб пройти у відносини далі потрібно провести не менше трьох навіть семи побачень без сексуального контексту. Тому як би вам не хотілося якнайшвидше з’єднатися з партнером у спекотному «танці» кохання, не робіть цього. Дайте один одному час для взаємного вивчення.

Порада 4. Порівняйте ваші цінності та інтереси

Якщо вони не збігаються, то можна навіть не гаяти час на спілкування. Несумісність можна побачити на етапі першого побачення: якщо ви не курите і не вживаєте алкоголь, а чоловік запрошує вас на вино, швидше за все, ви один одному не підходите.

Не будуйте ілюзій, орієнтуйтеся на ваші справжні пріоритети в житті та обирайте партнера за вашими цілями та цінностями.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі