Press "Enter" to skip to content

Як зробити так, щоб джинси перестали протиратися між ногами

Щоразу прикро, коли нова пара джинсів протирається між ногами. Пару-трійку разів натягнув на себе, і ось знову сум-образа. Що робити і як бути у такій ситуації незрозуміло. Однак насправді вирішити проблему можна буквально на колінці!

1. Чому джинси взагалі протираються?

Тут все насправді досить просто. Можна було б процитувати кролика з пригод Вінні-Пуха, ось тільки це, на жаль, далеко не єдина і навіть не найпоширеніша причина в даному випадку. Насправді проблема може бути навіть не в людині, а в неякісному крої штанів, надто маленькому розмірі, у неякісній тканині, в індивідуальних особливостях будови тіла.

2. Які є способи вирішення цієї проблеми?

Спосіб перший: використовуйте парафін. Так, він самий! Чисті та випрані джинси натираються у «місцях найбільшої напруги» прозорою субстанцією. Особливу увагу слід приділити швам. Добре пройдіться по них і бажано не один раз. Наносити субстанцію слід суворо із зовнішнього боку. Зрозуміло, з часом парафін зітреться. Тоді захисний шар потрібно буде поновити. Повторювати процедуру слід щонайменше раз на тиждень.

Спосіб другий: використовуємо колготки. Цей спосіб не вирішує проблему на 100%, проте дозволяє значно продовжити термін джинсів. Все, що потрібно зробити – це приготувати два клапті старих колготок і нашити їх на внутрішній стороні штанів у проблемних місцях. Головна складність при використанні даного методу полягає в тому, щоб зробити шов максимально непомітним з лицьового боку. Якщо недостатньо власних навичок, краще віднести джинси з відповідним проханням та заготовками до найближчого ательє.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі