Press "Enter" to skip to content

Які основні поживні речовини важливі для волосся?

Якщо ваш організм тривалий час страждає від нестачі вітамінів, це впливає і на стан волосся. Тоді фолікулам бракує поживних речовин, які потрібні, щоб підтримувати нормальний цикл росту. Дефіцит вітамінів робить волосся ламким і схильним до пошкодження. Та можна покращити його стан, використовуючи продукцію https://yotsubajapan.com.ua/. На сайті є багато засобів і вітамінів, які здатні позитивно вплинути на ваше здоров’я та красу.

Зокрема, вітамін D, C, В-комплекс і залізо мають значний вплив на ріст волосся. Вони відіграють важливу роль у живленні зсередини та зменшенні його пошкодження. Якщо підтримувати оптимальний рівень цих вітамінів в організмі, можна уникнути проблем із випадінням, тьмяністю та ламкістю.

Чому здоровий спосіб життя важливий для здорового волосся?

Здоровий спосіб життя передбачає кілька основних правил:

  • багато фізичних вправ;
  • збалансоване та повноцінне харчування;
  • достатнє вживання рідини.

Також важливо дбати про свій психологічний стан, висипатися та мати мінімум стресу.

Які вітаміни покращують стан волосся?

1. Вітаміни групи В (біотин)

Іноді його називають вітаміном B7. Організм виробляє його в кишківнику, а також він міститься в таких продуктах, як темно-зелені листові овочі, горіхи та яєчні жовтки. Дефіцит біотину може спричинити випадання волосся. А достатня кількість підтримує ріст волосся та відновлює волосяні цибулини, які вже виросли. Це сприяє міцнішому, повнішому та здоровішому вигляду волосся.

Вітамін B5 підтримує роботу надниркових залоз, що допомагає стимулювати ріст. Основний симптом, що у вас дефіцит біотину – випадання волосся. Дефіцит може бути викликаний курінням, порушенням функції печінки чи навіть вагітністю.

Ви можете запобігти випаданню волосся та підвищити його міцність, якщо приймати одну таблетку вітаміну B-комплексу чи біотину на день. Вживайте біотин і продукти, багаті вітаміном B5, такі як яйця, яловичина і курка, бобові, авокадо, горіхи і картопля.

2. Залізо

Поповнення запасів заліза в організмі може бути ключем до відновлення росту волосся. Залізо дуже важливе для транспортування кисню до клітин по всьому тілу, включаючи волосяні фолікули. І для росту волосся необхідна достатня кількість заліза.

Харчові добавки заліза не є ліками від облисіння, та вони можуть допомогти при надмірному випаданні волосся. Тому рекомендується щодня приймати їх і їсти продукті, які багаті на залізо. Наприклад, це тофу, сочевиця, квасоля, устриці, чорнослив, родзинки, гречка та нежирна яловичина. Однак остерігайтеся надмірного споживання заліза. Це може викликати перевантаження організму.

3. Вітамін D

Волосяні фолікули дуже чутливі до цього вітаміну. Він може допомогти стовбуровим клітинам збільшити та зберегти їхню здатність виробляти волосся. Хоча це не призводить до утворення нових волосяних фолікулів, та може бути корисним для реактивації наявних фолікулів і росту здорового волосся.

Найкращий спосіб засвоєння вітаміну D – сонячне світло. Якщо ви посидите на сонці приблизно 10-15 хвилин, то поглинете близько 10 000 одиниць природного вітаміну D. Однак пам’ятайте про сонцезахист. Щоб підвищити рівень вітаміну D з харчових джерел, їжте такі продукти, як скумбрія, вугор, лосось, риба-меч і гриби.

Це найбільш важливі для нашого волосся вітаміни. Зважайте на рекомендації – і вам вдасться покращити стан усього організму.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі