Press "Enter" to skip to content

Які помилки допускають беттери роблячи ставки на футбол

Футбол – один з найпопулярніших видів спорту, який викликає жвавий інтерес не лише у вболівальників, але і у букмекерів. Відповідно вони пропонують робити ставки на футбол, наприклад тут: https://www.favbet.ua/uk/sports/sport/soccer/. Але чимало беттерів припускаються прикрих помилок, що в результаті відображається на виграшах, а точніше їх відсутності.

ФАВБЕТ

Відсутність банкроллу

Перед тим, як зробити ставку на футбол визначте банкролл, тобто суму яку готові витратити для ставок. За замовчуванням ці кошти будуть витрачені, а чи зможете отримати хоч якусь віддачу – не відомо. Подібне лімітування дасть змогу не розчаруватись в такій азартній розвазі.

В тому випадку, якщо букмекерські ставки на футбол принесуть віддачу – це буде чудово, якщо ні, то сімейний бюджет не постраждає. Варто зазначити, що на старті свого шляху прогнозиста, неправильні ставки трапляються досить часто, але в цьому немає нічого страшного.

Ставки на екзотичні ліги

Найпростіші в прогнозуванні топові ліги та турніри. Основна причина – по ним багато аналітики, доступні статистичні дані. Плюс до цього, такі ставки на футбол сьогодні вдасться більш точно прогнозувати, в тому числі, за рахунок відкритої інформації професійних оглядачів.

Звісно, якщо поглянути на екзотичні ліги чи нижчі дивізіони, то в них коефіцієнти вищі, плюс завжди є шанс зловити валуй. Але основна складність в тому, що аналітика таких ігор – важка, адже відкритих даних немає, або ж вони в зарубіжних джерелах. Відповідно, подібні ставки у футболі, вірогідніше за все, для беттера будуть провальними.

Також, не варто складати прогнози на футбол, якщо в цьому виді спорту зовсім не розбираєтесь. Це малоймовірно, що ви вгадаєте, але все ж таки можливо.

Ставки на коефіцієнти

У футболі ставки варто робити керуючись здоровим глуздом. Звісно маючи гру з основним результатом:

  • П1 – 1,5;
  • П2 – 6,8;
  • Х – 3,0.

Хочеться зробити ставку на П2, але вірогідність настання події з коефіцієнтом 6,8 дуже низька. Тому, навіть якщо складете парі, обравши цей результат, то вірогідніше за все програєте.  Хоча все ж таки ставки на футбол можуть зіграти, але аутсайдер виграє не так часто

Прагнення стати професійним беттером

Різного роду «спеціалісти» в соціальних мережах запевняють, що виграють десятки тисяч доларів на ставках та пропонують цього навчити. Звісно це все не безкоштовно. Але не варто розглядати ставки на футбол в Україні, як спосіб заробітку, це лише розвага. Досягнути хороших результатів, щоб ваші прогнози спрацьовували, можна проводячи детальний аналіз та керуючись здоровим глуздом. Платити комусь за те, що вас цьому будуть вчити – не варто.

Ставки без аналізу

Це велика проблема, адже беттери, особливо ті, які зробили хоча б декілька вдалих ставок  думають, що все знають, та вже чудово розбираються в футбольних прогнозах. В результаті ,пропускають той момент, що сильна команда випускає дублюючий склад і програє відвертому середнячку. Аналіз – основа успіху, звертати увагу потрібно буквально на все, лише в цьому випадку вдасться зробити ставку, яка принесе виграш.

Ставки на футбол в Україні стають все більш популярними, як країна продовжує переживати період економічного зростання. Ставки на спорт регулюються українським урядом, і більшість операторів розташовані в столиці, Києві. Ставки на футбол є основним джерелом доходу багатьох букмекерських контор в Україні. Доступний широкий вибір різноманітних футбольних ринків, від традиційних ставок на результат матчу до більш екзотичних варіантів, таких як заб’ють обидві команди, гандикап і навіть результат у перерві. Серед популярних сайтів ставок на футбол в Україні Parimatch, 1xBet і Betwinner. Усі ці сайти надають гравцям безпечні та надійні послуги, а також широкий вибір ринків ставок і конкурентних коефіцієнтів. Важливо пам’ятати, що завжди потрібно грати відповідально та дотримуватися умов сайтів. Додаткову інформацію про ставки на футбол в Україні можна знайти тут: https://ua.tribuna.com/ та на цій сторінці.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі