Press "Enter" to skip to content

Який Форд кращий?

Ford – повсякденна практичність та традиції

Компанія Ford Motor Company, яка може озирнутися на давні традиції, постійно випускає нові моделі, доступні широкому загалу населення. Тому не завжди легко вибрати найкращу модель для своїх індивідуальних потреб. Далі ми не тільки обговоримо типових покупців та співвідношення ціни та якості, але й представимо найкращі моделі Ford.

Клієнтура

Покупці Ford знають, чого вони хочуть від свого автомобіля: Форд ціна доступна, надійність і тривалий термін служби. Ford пропонує повний спектр автомобілів, від малолітражок до пікапів та фургонів. На ринку особливою популярністю користуються компактні та середньорозмірні автомобілі, у цю категорію потрапляє більше половини всіх зареєстрованих автомобілів Ford. Типові американські пікапи (F-серія) або спортивні або потужні автомобілі (Mustang, ZX2, GT, Explorer) зустрічаються рідше. З Transit компанія Ford також пропонує автомобіль для ділових людей, який має заслужену популярність.

Співвідношення ціни та якості

Ford вважається надійною маркою, реальні поломки у процесі експлуатації трапляються рідко. Зокрема, відносно низька ціна покупки, густа мережа поки що недорогих авторизованих майстерень і хороша доступність запасних частин, як і раніше, є основою бренду. Особливо на ринку автомобілів Ford широко представлений своїми моделями Fiesta і Focus, а також більш старою моделлю Escort. У зв’язку з низькою ціною покупки, з цього приводу існує жарт: якщо ви кинете камінь у повітря на університетській парковці, можете бути впевнені, що потрапите до Ford – правда, цей Ford, швидше за все, належить не викладацькому складу, а студенту.

Якщо ви розглядаєте автомобіль не як предмет культу, а як недорогий автомобіль для досягнення особистої свободи та мобільності, ви не помилитеся з моделями Ford. Звичайно, в сегменті вищого класу та розкоші є й дорожчі моделі.

Найкращі моделі

В останні роки у компанії Ford були як яскраві моменти, так і невдачі щодо статистики поломок. У позитивному сенсі Ford Ka із класу субкомпактних автомобілів здебільшого лідирує.

Ford Ka – це спільна технологія з Fiat, яка, схоже, принесла свої плоди. Хоча старі моделі (випущені з 1996 року) все ще мали незначні чудасії, і їм доводилося звертатися до майстерні частіше, ніж це було необхідно, за останні кілька років проблем стало значно менше. Маленькою “проблемною дитиною” Ford є старіючі Mondeos із нижнього середнього класу, які виробляються у Генці, Бельгія, з 1993 року. Статистика останніх поломок, випадки виникнення проблем, що почастішали, показали, що навіть хороші вживані моделі, швидше за все, вже відслужили свій термін, якщо їх вік перевищує 7 років. Тим не менш, можна сказати, що модельний ряд Ford Mondeo продовжує успішно працювати: Ford робить ставку не тільки на фейсліфтинг із більш спортивним зовнішнім виглядом, але й на підвищення продуктивності.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі