Press "Enter" to skip to content

Якісний рушник для ванної кімнати — ваш комфорт після водних процедур

Рушник – це атрибут особистої гігієни та обов’язковий аксесуар, який є у будь-якій ванній кімнаті. Якісний текстиль швидко вбирає вологу і має високі тактильні властивості, що безпосередньо впливатиме на ваш рівень комфорту після прийняття водних процедур.

На нашому сайті можна недорого купити рушники від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників за найкращими цінами, гарантією якості та швидкою доставкою по всій Україні.

Як правильно вибрати гарний рушник для ванної

Вибір рушника – процес досить особистий та інтимний, тому до нього варто підійти відповідально. Враховуючи величезний асортимент текстилю для ванни, визначитися з конкретним виробом досить складно.

Щоб правильно підібрати банний рушник, звертайте увагу на такі особливості:

  • розміри;
  • якість виготовлення;
  • щiльнiсть;
  • використовувані матеріали.

Залежно від призначення, рушники для ванни випускаються у кількох типорозмірах. Найменші (50х90 см) призначені для витирання обличчя, для походу в душ – 70х140 см, а класичний банний рушник має розмір 80х160 см. Окремо варто відзначити вироби з нестандартними розмірами (від 100х150 см до 150х200 см) якi найчастіше використовуються у сауні чи на пляжі.

Якість виготовлення багато в чому визначає експлуатаційний ресурс виробу. Необхідно звернути увагу на краї, де махрове плетіння переходить у гладке (полотняне). У якісного товару кромки мають бути загнуті та прошиті наскрізь. Це не тільки надає полотну естетично привабливого вигляду, але й не дає розпускатися махровому ворсу в процесі експлуатації. Також варто звернути увагу на рівномірність ворсу. Якщо виявили «залисини», то від покупки такого текстилю варто відмовитись. Довжину ворсу також варто враховувати. Оптимальний розмір – 5 мм. При меншій довжині полотно погано вбиратиме вологу, а при більшій волокні будуть плутатися між собою, можуть витягуватися, чіплятися і деформуватися.

Наступний важливий критерій – це густина, що показує кількість ворсинок на одиницю площі. Чим вона вища, тим краще поглинання і тим вищі тактильні якості текстилю. Тут головне не впадати в крайнощі, тому що занадто щільний ворс довго сохне, а занадто рідкісний буде неприємним на дотик і не зможе добре вбирати вологу. Для банних рушників цей показник коливається від 300 до 700 г/м. Оптимальним рішенням стануть вироби із щільністю 500-600 г/м.

При виготовленні текстилю для ванної кімнати використовуються натуральні та синтетичні матеріали. Найкращим варіантом є домашній текстиль, вироблений зі 100% бавовни. Незважаючи на те, що у багатьох речах невелика кількість синтетичних волокон збільшує зносостійкість, у даному випадку це буде недоречним. Наявність штучних ниток істотно погіршує тактильність, а також поглинання, тому що синтетика в більшості випадків взагалі не вбирає воду.

Правильно вибраний рушник для ванної не тільки забезпечить комфорт, але й служитиме тривалий час, зберігши свій зовнішній вигляд та основнi властивостi.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі