Press "Enter" to skip to content

Який гелікоптер на радіокеруванні кращий?

Універсальний подарунок для хлопчиків та чоловіків різного віку – радіокерований вертоліт. Ці іграшки відрізняються можливостями управління та повністю імітують рухи справжнього великого вертольота. Деякі можна запускати на вулиці, а з іншими можна грати лише у приміщенні.

Як вибрати?

Потрібно знати 2 основних параметри: вік і рівень підготовленості того, хто розважатиметься з іграшкою. Усі моделі мають пульт управління, на якому позначені функції. Пульт – це передавач, а приймач розташований у самій іграшці.

Найпростіша модель літає тільки вгору і вниз, складніші можуть літати вбік, нахилятися, здійснювати повороти та виконувати кола. Чим простіше виріб, тим легше ним керувати, але можливості у нього невеликі.

В управлінні вертольотом задіяно кілька радіоканалів. Кожен канал передає сигнали про один тип руху – вгору-вниз, вперед-назад і т.д. Чим більше каналів, тим досконалішими будуть рухи іграшки. Однак кожен наступний канал вимагає освоєння навичок управління, і тут потрібно вибирати золоту середину відповідно до своїх можливостей. Крім того, дві складні моделі іграшок на радіокеруванні «ловлять» сигнал сусіда, і тоді рухи стають хаотичними.

Найпростіший 2-канальний радіокерований вертоліт може тільки злетіти та сісти, інші дії для нього недоступні з технічних причин. Але такою іграшкою зможе керувати навіть маленька дитина, яка вміє натискати кнопку. Разом з тим складні 6-канальні моделі здатні виконувати справжні пілотажні фігури, але освоєння потрібних навичок та доведення їх до автоматизму може тривати місяці, а то й роки.

Конструкція гвинта – принципово впливає на можливості моделі. Радіокеровані вертольоти точно повторюють ті конструкції, які реалізовані в справжніх великих машинах.

Співвісний – гвинти розміщені на одній осі один над іншим, вони обертаються у протилежні боки. Так досягається баланс, іграшка може летіти у будь-який бік, обертання навколо своєї осі компенсовано. Такі моделі прості в управлінні.

Система з двома гвинтами – гвинт основний на даху з балансиром та хвостовою. Це класична схема розташування гвинтів, так влаштовано більшість справжніх вертольотів. Це гнучка слухняна модель із великими можливостями пілотажу.

Квадрокоптер – чотири гвинти встановлені по діагоналі, кожен із них має приєднаний незалежний двигун. Обертання гвинтів відбувається у протилежні сторони. Гвинтів може бути від 4 до 12, кожна пара обертається у протилежному напрямку.

Іграшкові квадрокоптери можуть використовуватися як повноцінні симулятори, принцип управління іграшок та справжніх машин є повністю ідентичним. Такі іграшки вміщаються на долоні дорослої людини, і запускати їх краще у приміщенні.

Ще один важливий параметр – потужність двигуна. Чим потужніший двигун, тим вища ймовірність того, що модель не здує вітром на вулиці. Звичайно, багато залежить і від ваги виробу – зовсім маленькі краще не запускати на відкритому просторі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі