Press "Enter" to skip to content

З яких аукціонів купити авто в США?

Багато хто хоче купити хороший американський автомобіль, цікавляться: які аукціони є в США. У країні існує чимало майданчиків, на яких можна знайти транспорт будь-яких марок та стану. Однак самостійне придбання має на увазі хороше знання правил і нюансів, щоб не придбати биту чи втоплену машину.

Якими є аукціони в США?

Майданчики для продажу авто в Америці – це величезні інтернет-простори, де зосереджено тисячі машин з різними характеристиками. Майже всі вони вимагають реєстрації користувача, деяким потрібна верифікація. Також відбувається і з іншого боку, щоби почати продавати, потрібно пройти перевірку. Так відбувається забезпечення надійності.

ТОП найпопулярніших аукціонів США

При необхідності купити з аукціону авто зі США, скористайтесь перевіреними майданчиками, які перевіряють продавців та стан машини.

1. Copart

Copart

Майданчик Copart – найбільший аукціон вживаних авто, що дозволяє заощадити до 50% вартості лота. Процес торгів відбувається у два етапи. На попередньому встановлюється максимальна ставка для вибраного лота. Далі о 12 годині дня проходять прямі торги, під час яких учасник може зробити ставку, якщо вкластися в 15 секунд. Якщо ставка, яка була зроблена останньою, нижчою від зазначеної продавцем, тоді лот знову повертається на торг.

2. Iaai

Iaai

Iaai (Іааї) – автомобільний майданчик, де продаються вживані авто або утилізації. Тут вигідно купувати транспорт на розбирання та для запчастин. Портал користується популярністю у автомеханіків та власників майстерень. Продавцями є юридичні особи, що дає велику гарантію купівлі авто саме у тому стані, який зазначено.

3. Manheim

Manheim

Один із старих аукціонів Manheim (Манхейм). Він був створений ще 1945 року і сьогодні щодня через нього відбувається продаж понад десять тисяч машин. Скористатися послугами можуть користувачі з платною ліцензією, тому випадкових людей тут немає.

На майданчику виставляється транспорт, який не має дефектів. Наприклад, його було вилучено страховою компанією або банком. Тому вартість лотів вища, ніж в інших аукціонів. Однак покупець може бути впевнений у тому, що обране ТЗ відповідає всім заявленим характеристикам, не викрадається і не має інших проблем.

4. Impact

Impact

Impact – майданчик канадського походження, на якому сформована прозора система торгів. Продаж авто відбувається без ремонту, що досить вигідно щодо ціни. Співробітники стежать, щоб кожен лот відповідав заявленим характеристикам.

Як стати учасником аукціону?

Для участі в будь-якому аукціоні слід знати правила обраного майданчика. Їх потрібно вивчити наперед, до моменту участі у торгах. Багато хто з них має російську версію, тому проблем виникнути не повинно. Основні рекомендації такі:

  • Створіть обліковий запис на майданчику. Це дозволить робити ставки, що не дозволяється для гостей.
  • Підготуйте депозит, який потрібно буде внести, якщо вирішите купити авто дорожче за 1500 доларів.
  • Використовуйте фільтри, якщо хочете знайти певне авто на сайті.

Якщо немає бажання самостійно виконувати всі маніпуляції з пошуку та пригону транспорту, скористайтесь послугами перевірених компаній.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі