Press "Enter" to skip to content

Заклепки як вид кріплення

Заклепки – це один з найбільш використовуваних типів кріплення. Це пов’язано з простотою і зручністю їх експлуатації, надійністю і міцністю конструкції, що закріплюється заклепками. На сьогодні знайти та купити заклепки не становить проблем, адже в спеціалізованих магазинах доступний широкий вибір кріплень.

При використанні заклепок важливо переконатися, що для конкретного випадку вибрано правильний розмір та тип. В іншому випадку заклепка може не забезпечити надійного з’єднання або призвести до таких наслідків:

  • матеріал може бути з’єднаний неправильно;
  • кріплення може бути слабшим, ніж має бути;
  • у з’єднанні можуть бути щілини.

Якщо ви не знаєте, яку заклепку використовувати, то краще проконсультуватися з професіоналом. Існує безліч різних типів заклепок, і кожен із них має свої особливості застосування. Найбільш поширеним типом є класичні, або заклепки під молоток. Це простий та універсальний кріпильний виріб, за допомогою якого створюють надійні, високоміцні та довгострокові нероз’ємні з’єднання двох і більше елементів конструкції з різних матеріалів. Він являє собою металевий стержень із головкою на одному кінці. Класичні заклепки можуть мати потайну або напівкруглу головку. Виріб вставляється в отвір у матеріалі, що з’єднується, а потім головка забивається молотком, щоб закріпити заклепку на місці. Заклепки під молоток використовуються у будівельних роботах, облицювальних, фасадних роботах, для з’єднання тонких листів ​​металу та в багатьох інших сферах.

Для з’єднання пластмас, матеріалів з ​​брезенту, тканини, шкіри використовуються трубчасті заклепки. Вони мають мають невеликий отвір в середині стержня та поступаються за міцністю класичним заклепкам, однак для даних матеріалів це оптимальне рішення для кріплення.

Існують також глухі заклепки, які вставляються в отвір з одного боку матеріалу. Потім інший бік матеріалу з’єднується з першою за допомогою спеціального інструменту. Цей тип заклепок часто використовується в автомобільній промисловості, так як інструмент, необхідний для з’єднання двох частин, може бути програмований. Цілісні заклепки також застосовуються в інших галузях, включаючи літаки, човни та меблі.

Інший тип заклепок – роз’ємні заклепки. Цей різновид виробів має проріз посередині, що дозволяє розширюватися при вставці в отвір. Це робить їх ідеальним для використання в місцях, де є деякий рух або розширення, наприклад, труби або клапани.

Величезний різних видів кріплення, доступний сучасному покупцю, ставить його перед непростим вибором. Варто підбирати той варіант, що оптимально працюватиме для конкретних матеріалів. Важливими є також якість та надійність виробів, адже від їх використання залежатиме результат роботи. Тому варто звертатись до перевірених постачальників та продавців. Придбати якісні метизи опт та інші вироби для кріплення матеріалів можна в інтернет-магазині Dinmark, що зарекомендував себе на українському ринку тільки з позитивної сторони.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі