Press "Enter" to skip to content

Як позбутися бліх в будинку

Не дозволяйте блохам захопити вашу оселю. Як виводити бліх в домашніх умовах? Дотримуйтесь наших 6 рекомендацій для боротьби з цими паразитами.

Поява бліх може дратувати всіх у вашому будинку, тому що цим неприємним маленьким паразитам все одно кого кусати. Від бліх дуже важко позбутися після того, як вони міцно влаштувалися в будинку. Усьому виною швидкість їх розмноження та ступінь поширення по дому. Вам потрібен чіткий план дій, щоб спробувати вивести їх.

Якщо ви виявили бліх у свого собаки чи кішки, як правильно впоратися із проблемою? Секрет у подвійному підході: потрібно лікувати не лише вихованця, а й обробляти весь будинок.

Як вивести бліх у будинку

1. Обробіть свого вихованця та всіх інших тварин у будинку

Навіть якщо ви бачили бліх тільки в однієї домашньої тварини, то можливо, що вони є і в інших ваших вихованців. Підтримуйте регулярний графік лікування та профілактики кожної тварини, щоб допомогти зупинити зараження на початкових стадіях та зменшити ризик повторного зараження у майбутньому.

2. Стирайте підстилки вашого вихованця при високих температурах

Гаряча вода допоможе порятунку від яєць або личинок, що залишилися. Це дуже важливий крок для виведення бліх. Стирайте підстилки щонайменше раз на тиждень протягом трьох-восьми тижнів. Сушіть їх на вулиці під прямим сонячним промінням. Якщо вашому вихованцю подобається спати ще десь, наприклад, у вашому ліжку, то його теж обов’язково потрібно випрати.

3. Регулярно та ретельно пилососьте підлогу, килими, доріжки та дивани

Не забувайте чистити пилосос і викидати сміття після кожного використання, щоб запобігти вилупленню яєць усередині, що може призвести до повторного зараження бліхами в майбутньому. Продовжуйте регулярно пилососити, принаймні, раз на два дні протягом трьох-восьми тижнів, і це допоможе у рятуванні від бліх у будинку швидко.

4. Використовуйте спрей від бліх, схвалений ветеринарами, або аерозоль від бліх по всьому будинку

Обов’язково дотримуйтесь інструкцій та ретельно обробляйте улюблені місця вашого вихованця. Прочитайте інструкцію, щоб убезпечити тварин від будь-яких потенційно шкідливих хімічних речовин, поки ви обробляєте будинок. Блоху на стадії лялечки (незадовго до того, як вона стане дорослою особиною), як відомо, дуже важко знищити. Рекомендується ретельно пилососити перед використанням будь-яких хімікатів, щоб стимулювати розвиток лялечок у дорослих бліх, на які хімікати згубно впливають.

5. Не забувайте обробляти найпоширеніші місця укриття бліх

Блохи люблять ховатися в машинах, щілинах у підлозі, за меблями та під нею, але люди часто забувають про ці місця. Не забувайте пилососити будь-які тканинні поверхні всередині вашого автомобіля, і виберіть для вашого вихованця таку підстилку, яку можна регулярно міняти та прати. Пропилісосьте та обробіть засобом від бліх простір за меблями та під нею.

6. Випрати всі м’які іграшки вашого собаки або кішки

Навіть улюблена плюшева іграшка вашого собаки або іграшкова мишка вашої кішки може приховувати в собі яйця та личинки бліх. Якщо ці іграшки не можна випрати, їх, можливо, доведеться викинути.

Як профілактувати зараження вихованця бліхами

Безумовно, найкращий спосіб профілактувати зараження бліхами – захистити свого вихованця від бліх за допомогою регулярної профілактики від бліх. Обов’язково вивчіть широкий спектр препаратів, які допоможуть захистити вашого вихованця від бліх, – зрештою, регулярна профілактика – це набагато менше клопоту, ніж спроба боротися з бліхами в будинку.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі