Press "Enter" to skip to content

23 травня день святого апостола Симона: чого категорично не можна робити

Розповімо, якими справами потрібно зайнятись сьогодні.

Завтра 23 травня православна церква вшановує пам’ять святого апостола Симона. Він є покровителем всіх скривджених і нужденних людей. Тому в цей день було прийнято робити суворо обмежений перелік справ.

Що потрібно робити в день апостола Симона?

Вважалось, що в цей день потрібно готувати сир і масло з козячого і коров’ячого молока. Саме ці продукти в цей день набували особливої смакоти, жирності і поживності. Також не варто відмовлятись від булочок, пиріжків і випічки. Сьогодні вони виходять особливо м’якими і пухкими.

Також в день апостола Симона потрібно було відкласти невеличку суму грошей. Вважалось, що так можна закласти основу для збагачення протягом року.

Що не можна робити в день апостола Симона 23 травня?

Сьогодні не можна відмовляти всім тим, хто потребує і просить про допомогу. Потрібно дати грошей або їжі нужденній людині, нагодувати бездомну тварину.

23 травня заборонено працювати на городі. Будь-які роботи на землі слід відкласти на інший день. В ґрунт не можна вструмляти гострі предмети, палиці, сільскогосподарське приладдя. Сьогоднішній день вважається днем народження землі, тому потрібно лагідно ставитись до неї.

Крім того, заборона накладається на марнотратство. Потрібно заощадити кошти, щоб увесь наступний рік провести з грошима в кишені.

Також 23 травня забороняється обманювати. Все, що хотілось приховати вийде на поверхню і стане явним для більшості людей. Навіть благі наміри і брехня на благо може обернутись бідою.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі