У Кіровоградській області 25 листопада будуть вимикати світло у трьох черг споживачів.
Про це повідомили на сторінці ПрАТ «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини.
Графік на 25 листопада:
- 1 черга: 16-18
- 4 черга: 18-20
- 6 черга: 14-16
У компанії нагадують, що, у час наявності світла, необхідно економно використовувати електроенергію. Це допоможе швидше усунути проблеми у енергетиці та скасувати графіки відключення електроенергії для населення.


