Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Відключення світла / фото espreso.tv

25 листопада на Кіровоградщині вимикатимуть світло: графік

У Кіровоградській області 25 листопада будуть вимикати світло у трьох черг споживачів.

Про це повідомили на сторінці ПрАТ «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини.

Графік на 25 листопада:

  • 1 черга: 16-18
  • 4 черга: 18-20
  • 6 черга: 14-16

У компанії нагадують, що, у час наявності світла, необхідно економно використовувати електроенергію. Це допоможе швидше усунути проблеми у енергетиці та скасувати графіки відключення електроенергії для населення.

Новини партнерів