Press "Enter" to skip to content

27 травня день Сидора Бокогрея: як привернути удачу і виростити багатий врожай

Розповімо, яке сьогодні православне свято, чого не можна робити 27 травня.

27 травня в православному календарі – день вшанування пам’яті Сидора Бокогрея. Вважалось, що від сьогодні припиняють дути північні вітри і настає тепле літо. Крім того, день 27 травня насичений різноманітними повір’ями і прикметами, які допоможуть примножити врожай і багатство.

Яке свято сьогодні 27 травня?

Православна церква вшановує пам’ять мученика Ісідора, який жив на острові Хіосі, був воїном – яке сьогодні церковне свято. Він увірував у Христа і проповідував нову для свого часу віру, відмовлявся від жертвоприношення і ідолопоклонства. За це він постраждав – його піддали страшним мукам, але це не завадило йому продовжувати поширювати християнську віру. Його життєвий шлях закінчився, коли язичники відтяли Ісідору голову. За це він отримав славу в православ’ї і став мучеником.

Що потрібно робити 27 травня?

Щоб привернути до себе удачу потрібно знати, який сьогодні день і яке сьогодні свято. На день Сидора Бокогрея прийнято садити льон і огірки. Вважається, що розсада, висаджена в це день дасть багатий врожай. Також 27 травня – сприятливий день для будь-яких городніх і садових робіт. Всі рослини, посаджені сьогодні, добре приймуться і дадуть великий врожай смачних овочів і фруктів.

День мученика Ісідора Бокогрея: чого не можна робити 27 травня

Сьогоднішній день не дуже багатий на заборони, однак, варто знати, що не можна робити в православне свято 27 травня:

  • обговорювати важливі справи за столом, в цей день не вийде домовитись один з одним;
  • також не можна спати на одній подушці – призведе до плутанини думок;
  • не можна лаятись, сваритись, сперечатись;
  • заборонено повертатись додому, якщо щось забули.

Прикмети на православне свято 27 травня

За погодою сьогодні можна було передбачити, яким буде літо – теплим, холодним, дощовим. Якщо сьогодні сонячна погода, то врожай буде багатим, якщо похмура, то врожай маленький. Також вважалось, що похмура погода свідчить про похмуре і прохолодне літо. Похмурий ранок і сонячний вечір означають, що огірки не дадуть врожаю, тому посадку відкладали на наступні дні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі